Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Jók a NuSkin termékei?

Jók a NuSkin termékei?

Figyelt kérdés

És megéri az árát? :)

Főleg a vitaminok érdekelnének.


2009. ápr. 30. 15:26
1 2
 11/16 czvand válasza:
56%
biztos jó bár én abba hagytam 1 hónap után egyrészt mert drága, meg az üzletépítők nem hagytak békén, vegyek ezt vegyek azt. 01-27 23:25 asra reagálnék: milyen marketingről írsz itt? tv-reklámok? hol láttad te ezt? én voltam egy siker olimpián és ott nem láttam mást csak agymosott emberkéket....., ennyi a véleményem, az MLMről meg a S7S ről is... meg hülye is voltam, h belementem, mert hiszen makk egészséges vagyok,annak ajánlom aki a felső tízezerben van és rengeteg pénzes barátja van!! szerintem nézz körbe a google--n és angol nyelvű forumokat keress, de legalább 10 oldalt nézz meg és utána majd rájössz....
2011. dec. 2. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 Becccccka válasza:
Nekem van eladó Ageloc vitality 180 db-os kapszulám 3 dobozzal,27ért odaadom,ha valakit érdekel!Terhesség alatt nem merem szedni,ezérz adnám el.
2011. dec. 5. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim válasza:
G3 gyümölcslét fogyasztott valaki? Kislányomnak szeretném adni immunerősítőnek, és jó lenne tudni, hogy nem csak szép sárga lesz, mint a Kubu-tól, hanem esetleg tényleg hatásos-e?
2012. jan. 30. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim ***** válasza:
én ittam a 3g-t, és sajnos tényleg nagyon jó! Azért állíthatom ilyen biztosra, mert akkoriban fogyókúráztam, és szedtem fogyi tablettát, és olyan mellékhatásai voltak, hogy néha majd'kinyúltam! :S Akkor kezdtem mellé inni a 3g-t, napi 1x reggel egy kb 2centet.... és utána nem voltak mrllékhatásaim. de sztem az aloe vera kannás löttyei is jók!!!
2012. febr. 14. 11:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim ***** válasza:
65%

Kalap szar drágán!


Aki mást állít magát is hülyíti.

2012. júl. 12. 11:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 Buborék Fejü válasza:
91%

Piramis?

Szerintem nem ez a kérdés. A munkahelyek is piramis elven müködnek. Az alkalmazottaknak van csoportvezetöjük, a csoportvezetöknek egy vezérigazgatójuk és a tulajdonosok.

A társadalomban a legtöbb dolog a piramis elvre épül.

A kérdés az, melyik igazságosabb.

a nuskinnél kereshetsz többet, a felljebbvalódnál, amennyiben van rá igényed, míg egy hagyományos munkahelyen soha nem fogsz többet keresni alkalmazottként egy csoportvezetönél vagy felsövezetönél.


A termékeik csúcsminöségüek és megizethetöek.

Én nem fogok ladát venni lada áron ha vehetek mercédeszt opel áron...

2013. ápr. 9. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!