Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » 14 évesen mitől fájhat a...

14 évesen mitől fájhat a csigolyám? (lent)

Figyelt kérdés

14 éves lány vagyok, már régebben is fáj ott a nyakamnál a nagyobbik csigolyám, és körülötte. De régebben csak néhajött elő, egy hónapban 1, 2 alkalommal, de most már kb 1 hete fáj. Nem tudom mitől. Apum megszokta enyhén maszírozni, és akkor enyhül egy kicsit.

Apukám is 'rörbe'onnantól, tehát olan kis púpfélesége van, de nem nagy...

Én is magas vékony lány vagyok.

Mitől fájhat nekem ott? ÉS hogyan múlhatna el, mit kell tennem? Maszírozás segít?


2011. okt. 12. 20:12
1 2
 11/12 A kérdező kommentje:
Hát nem tudom, akármikor előjön,de többször jött elő akkor mikor itt gép előtt ültem, vagy suliban a padban. Vagy itthon mikor az ágyon ültem
2011. okt. 13. 17:12
 12/12 anonim ***** válasza:

Akkor a stresszt kizárhatjuk.

Szerintem hogyha sokat ülsz időnként kellj fel és mozogj egy kicsit. Suliba is szünetekbe. Én is hogyha sokat ülök egyfolytába akkor már a végén fáj a nyakam, meg néha a hátam is. De kocsiba ülni meg tudok sokkal többet kiszállás nélkül anélkül hogy fájna.

Szék minőségétől is függhet, suliba nekem hamarabb lesz szar mint otthon.

2011. okt. 13. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!