Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Ha naponta iszok max fél dl...

Ha naponta iszok max fél dl vodkát (37,5 % -os ) annak milyen hatásai vannak? Negativ vagy pozitiv?

Figyelt kérdés
Jah és ekkora menyiség ugy halotam jotékony hatásu csak a nagyob menyiség pusztitja az agysejteket . Ebböl mi igaz ? (ekkora menyiségnél mint amenyit én iszok )
2009. máj. 1. 07:52
 1/6 anonim ***** válasza:
21%
Töményből semekkora mennyiség nem jótékony hatású, az a bor amit te hallottál. Ennek olyan hatásai vannak hogy ALKOHOLISTA leszel, vagy már az is vagy.
2009. máj. 1. 08:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
51%
Igen, pusztítják az agysejtet és ebben az a szép, hogy abból annyi van, amennyivel születtél. Az nem tud szaporodni, mint a bőröd, hogy majd visszanő.
2009. máj. 1. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:

Bocsi már OFF téma mert találtam végre rola dolgokat. sör 3-6% bor 10-15 % töményszesz 35-70 %

akkor férfiaknál 21 nöknél 14 egység /hét az egézséges bevitel ami jotékony hatásu (lásd a komentem alján a hatásokat) egy normális egység 1pohár sör v 2dl bor v 3cl töményszesz . De mivel én napi fél decit töményszeszt fogyasztok (és a jotákony hatás határa a 9cl (nöknél 6cl) ) ezért az én menyiségem nem káros söt egézsgéges mert növeli az lhd szintet és segiti a vérkeringést valamint vesetisztito hatásu (a bor anyibol jobb hogy abban vas is van ) De hát ki mit szeret :)

Ui: MEgint a saját kérdésemet kellet megválaszolnom ez már elég sokadik eset ezen az oldalon hogy sokan nem képesek értelmes válaszokat adni ...amugy meg nem kötözködésböl hanem inkább kijavitásbol hogy az agysejtek száma valoban nem lesz töb de ettöl a menyiségü italtol nem is lesz kevesebbsem de ha valaki eljutna a részeg szintig akkor is javasolják a hamar kijozanodást mivel utána az agy regenerálja az agysejteket (de késsöb már nem tudja ) .

2009. máj. 2. 07:08
 4/6 anonim válasza:
51%
Remélem nem leszel alkoholista mert az eléggé csúnya betegség...
2009. máj. 2. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
77%
Ezt a kérdést már én is fel akartam tenni. Köszönöm a kérdezőtől, hogy feltette és válaszolt is rá többek között nekem! :D
2010. máj. 20. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
SZivesen ;) az oldal joformán semmire sem jo , mindig nekem kell megtalálnom a választ rá :D
2010. máj. 20. 16:44

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!