Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Miért vagyok ennyire allergiás...

Miért vagyok ennyire allergiás? Mit tehetnék ellene? (mert gyógyszerrel nem sokra megyek. )

Figyelt kérdés

Nagyon allergiás típus vagyok...Még ha olyan dolgokra lennék,ami úgy a környezetem annyira nem érinti...még oké,de így...vitamin hiányos vagyok ,mert pölö a paradicsomra,paprikára,kiwire,eperre,dinnyére,málnára,

mandarinra,narancsra is allergiás vagyok...Mikor kicsi voltam(kábé 5.-es) a menzán ittam egy pohár 100%-os narancslevet...és a kórházban kötöttem ki,mert nemkaptam levegőt és bepirosodott az arcom,nyelni se tudtam.Mondták az orvosok,hogy megfulladtam volna,ha nem visznek korábban be.Akkor van 2 kutyám és 2 macskám...Persze rájuk is allergiás vagyok...Pedig annyira imádom az állatokat..és olyan rossz érzés,hogy nem tudok velük foglalkozni,mert ha odamegyek hozzájuk pöttyös leszek,és iszonyatosan viszketek...aztán a napra is allergiás vagyok...melegben egyedül nem mehetek ki,mert elájulhatok(volt már rá eset)...a parlagfűre is allergiás vagyok...és a darázscsípésre is...és a szúnyogcsípésre is...egész nyáron szenvedek,mert nem tudom,mit tegyek ellene...


2009. máj. 1. 11:11
 1/3 anonim ***** válasza:

Szia!

Mikor elkezdtem olvasni nem gondoltam, hogy ennyi mindenre vagy allergiás. Én is allergiás vagyok, de az én allergiám a tiédhez képest, semmiség. Azt, hogy mire vagyok allergiás azt nem tudom, de reggel mikor felkelek rögtön hapci roham tör rám. Nap közbe is néha rám jön, ha takarítok akkor is. De az én problémám csekély.

Hogy mit tehetnél ellene?? Legfőképpen hogy nem keseredsz el. Azt, hogy így is élvezed az életedet és hiszel abban, hogy le tudod győzni, ha nem is az egészet, de többségét. Tudom, hogy ezt könnyű mondania annak akinek csak egy aprócska allergiája van. Próbálj gyógynövények után nézni, vagy valamilyen kezelés után érdeklődni.

Én szurkolok neked, hogy sikerüljön valamit találni.Üdv, Vica

2009. máj. 1. 11:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%

Homeopátiás készítményekkel próbálkoztál már?

Van amit készen meg tudsz venni (pollens, coryzalia), de javasolnám, hogy keress fel egy jó homeopátiás orvost, aki személyreszabottan készít Neked gyógyszert! A bátyámnak születése óta durva ekcémája volt, mióta egy ilyen orvos készített neki bogyót, nem jött elő!

2009. máj. 1. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
58%

Hello, régen én is nagyon allergiás voltam + asztmám is volt.


A következőket javaslom, ha valóban meg akarsz gyógyulni:

-kezdj el inni méregtelenítő gyógyteát

-járj szaunázni, hogy méregtelenedj

-mérsékelt testmozgás, sport


Kezdj el diétázni ÍGY:

-HAGYD EL az étrendedből: HÚS, TOJÁS, TEJ ÉS TEJTERMÉKEK, CSOKOLÁDÉ, ÉDESSÉGEK, CUKOR, FEHÉR KENYÉR, FEHÉR RIZS, LEVESPOROK, MIRELITT ÉS KÉSZ ÉTELEK, KONZERVEK, ÜDÍTŐ,nem 100% os levek, EGYÉB FINOMÍTOTT ÉTELEK.


AMIT EGYÉL:

-szezonális gyümölcsök, rengeteg nyers zöldség különösen a leveles zöldek: fejes saláta, zellerszár, petrezselyem, és répa, karalábé, uborka, karfiol, cukkini, stb.

-csak teljes őrlésű kenyeret egyél, barna rizst, kölest, hajdinát, durum tésztát

-a megfelelő fehérje bevitelhez: csicseri borsó, bab és bors és lencsefélék képezzék az étrendet, hetente 2-3x

-olajat keveset használj

-fűszerekkel óvatosan és inkább a zöld fűszereket használd azokat viszont bátran


Törekedj arra, hogy az étrended minél nagyobb hányada legyen a nyers leveles zöldségek. Naponta min. 50-50 dkg gyümölcsöt és nyers zöldséget kéne megenni.



Ezen kívül melegen ajánlom a BÚZAFŰ FRISSEN KIPRÉSELT LEVÉT. Ez a legradikálisabb és legjobb sejtszintű méregtelenítő allergiára is nagyon hatékony. Éhgyomorra reggel fogyaszd, fokozatosan növelve a mennyiséget a pár ek.tól a napi 1 dl ig.


Tudom hogy radikális amit írok, de hidd el ez valóban segít. Ha követed a tanácsomat nyárra már búcsút inthetsz az allergiádnak. 1-2 hónap alatt ki fog tisztulni a szervezeted. Persze sok erőfeszítésre lesz szükséged.


Én meggyógyítottam magam ezzel a diétával. És ugyanilyen problémám volt mint most neked. Az orvosok a mai napig nem hiszik hogy gyógyultam meg. Hát így. Ez adjon erőt.

2009. máj. 1. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!