Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Mitől fájhat még a torkom?

Mitől fájhat még a torkom?

Figyelt kérdés
2 hete kezdett el fájni, elmentem orvoshoz, azt mondta, torokgyulladásom van. KAptam gyógyszert, melyek beszedése után legalább ugyanúgy fájt, talán jobban is. Mikor visszamentem ( 1 hete), azt mondta, már nincs begyulladva,de adott másik gyógyszert. Ez ma fog elfogyni, és még mindig nagyon fáj, minimális a javulás. Tegnap este is már a sírás kerülgetett, sállal próbáltam elszorítani, hogy ne is érezzem egyáltalán.Édesanyám viszont ordítozik, hogy ő már nem visz vissza az orvoshoz, 2 hetet hiányoztam az iskolából, ez már biztos nem a betegség, majd elmúlik, ha meg nem, akkor szokjak hozzá... Szerintetek mi lehet ez?
2011. okt. 16. 12:01
 1/8 anonim ***** válasza:
gy délutáni rendelésen menjetek el fül-orr-gégészetre
2011. okt. 16. 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Hát nekem is volt ilyen makacs torokfájásom már... azt hittem, sohasem múlik el. Szerintem jobb lesz idővel... :/ Lehet, rossz gyógyszert írt fel.
2011. okt. 16. 12:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm. Akkor a házi orvoshoz ne menjek vissza?
2011. okt. 16. 12:19
 4/8 A kérdező kommentje:
Ilyen lerakódásszerűt is érzek. Szerintem majd egyik délután anya tudta nélkül visszamegyek az orvoshoz. Ha megtudná, szerintem megölne :D
2011. okt. 16. 13:25
 5/8 anonim ***** válasza:
Nekem egy másik betegség miatt állandóan szétégett a torkom, de már sírtam annyira.Virágport ajánlottak, már pár óra múlva éreztem hoyg csillapodik.Én méhésztől kaptam, szerintem biopatikában is lehet kapni.kb. 1500ft lehet.Ha nem gond hoyg beszerezd, szerintem próbáld ki.
2011. okt. 16. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Virágport? És mit kell vele csinálni? :D Bocs, ha analfabéta vagyok :D
2011. okt. 16. 14:25
 7/8 anonim ***** válasza:
Ha nem szárított, akkor mélyhűtőben tartani(hogy az illóolajok ne menjenek ki), ha száírtott és üvegben vetted akkor csak száraz hellyen tartani.Reggel egy evőkabállal, este egy evőkanállal.De azt az evőkanálnyi mennyiséget is kicsi adagokban kiskanállal edd meg, úgy összekolvad a szádban mint a méz, hasonló állagú lesz.Ha vidéken éltek méhésztől szerzett a legjobb.Ha kúraszerűen fogyasztod(kb. 1-másfél hónap) baromi jót tesz az immunrendszernek és úgy általában a légzéshez kapcsolódó részeknek, valamint a nyelőcsőnek és toroknak.Én nem rég kattantam rá a "szerre", de nekem nagyon bejött, már pár óra és érzed a hatást, pedig nekem Úristen de fájt.Ráadásul természetes nem gyógyszer.Jobbulást!!!!
2011. okt. 16. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
lehet makacs vírus... de azért megpróbálhatnád sztem a méz, fokhagyma és esetleg gyömbér kombót, összekevered, és nyami. Vagy sós vizes gargalizálás.
2011. okt. 16. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!