Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Mi volt a legdurvább/legérdeke...

Mi volt a legdurvább/legérdekesebb/legcikibb orvosi vizsgálatod?

Figyelt kérdés
2011. okt. 16. 23:09
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:
100%
16 évesen voltam először nőgyógyásznál, tiniambulancia vagy gyereknőgyógyászat vagy mi pontosan, egy privát doktornő. Amúgy kedves volt, meg semmi panaszom rá, de már egy ideje turkált benn a hosszú ujjaival, és egyre aggodalmasabb arcokat vágott. Majd közölte, hogy ne haragudjak, de annyira fejletlen a méhem (ha jól értettem), hogy nem tudja normálisan kitapintani, ezért csússzak közelebb, a csípőmet meg fordítsam minél följebb, hátha akkor kijjebb türemkedik, és eléri. Igy se volt jó, már szinte sajnáltam az erőlködésért. Akkor vegyem ki a lábam a tartóból, és a talpam feszítsem neki, hátha úgy. A térdem már majdnem a homlokomon volt. Még mindig nem jó. Akkor elkezdte fölemelni az asztal támláját majdnem függőlegesig, lassan ketté voltam hajtva, mint egy szendvics, hogy majd a hasprés segít. Ezek után még fogjam meg a lábfejemet a kezemmel, emeljem égnek, és feszítsem tiszta erőmből magam felé, a csípőmet meg előre... Hol a hüvelyembe nyúlt, hol a fenekembe, hol mindkettőbe egyszerre, a másik keze meg majd kilyukasztotta a hasam. Az a röhej, hogy egy idő után kezdtem viccesnek találni a szituációt. Csak egy idő után fázni kezdtem, mert teljesen meztelen voltam :)
2011. dec. 14. 03:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 anonim ***** válasza:
73%
11 es, ez nagyon jó sztori, erre ki is verem mindjár!
2012. júl. 19. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 anonim ***** válasza:
84%
Na?? Nagyot fröccsentél?:D
2012. szept. 28. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 anonim ***** válasza:
6%
Bár eltelt 8 év de én fröccsentem most egy nagyot erre
2020. ápr. 2. 04:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 anonim ***** válasza:
Én ugyan férfi vagyok, de az a doktornő valahogy engem is megvizsgálhatna. Már ha létezik, és nem fikció a történet.
2020. ápr. 2. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 anonim ***** válasza:
Gyerekkoromban amikor a fürdőkádban láttam a doktornőmet (a lánya osztálytársam volt, és a lakásukon fogadott). A cicije pont a víz fölött volt. Iszonyú zavaromban csak egy "csókolom"-ra futotta, ő meg válaszul rám mosolygott, a világ legtermészetesebb módján.
2020. máj. 4. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 Bögyös Dávid válasza:

Én is a vénás keresés mellé tudnék álni: Sosem vettek vért tőlem, max kisbaba koromban, amire nyilván nem emlékszem, tehát 12 éves körül (11-13), gondolhatjátok milyen szuper lehetett lefeküdni a gyerek háziorvosnál, és várni mi fog történni, és ő is úgy volt vele, hogy fogalma sincs, hol a vénám, mintha űrlény lettem volna, mintha nem is lett volna vénám, ment jobbra-barra, nézte a jobb karom, ball karom, de semmi, aztán egyszer azt mondta, hogy talán itt, és megcsinálta. Mivel azthiszem nem csinált velem semmi mást, jól csinálta, csak ott kellett várnom az ismeretlenre, kitudja, de rohatt sokáig gondolkodott, nézegetett jobbról-balróól, úgyhogy egy jó 10-15 perc talán el telt, de ilyen helyzetbe az embernek elveszik teljesen az időérzéke.

Szóval nagyon türelmes és kedves volt, de attól még izgultam, ráadásul ilyen sokáig tartott...

ápr. 27. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!