Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Hogyan szoktassam ra a paromat...

Hogyan szoktassam ra a paromat a rendszeres tisztalkodasra?

Figyelt kérdés
ezalatt a napi ketszeri fogmosast + naponta torteno furdest ertem.
2011. okt. 17. 11:03
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
Szép szóval. Csináljátok közösen. Amikor te csinálod, hívd őt is.
2011. okt. 17. 11:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
Ha a tisztálkodásra valakit szoktatni kell,gondolom nem kis gyerekről van szó,az már elég gáz.
2011. okt. 17. 11:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 A kérdező kommentje:
nem lakunk egyutt sajnos... akkor persze hogy maskepp allnanak a dolgok. en 20L vagyok, o 19.
2011. okt. 17. 11:21
 4/12 anonim ***** válasza:
Szerintem is alapvető gond van, ha egy 19 éves embert szoktatni kell rendszeres fogmosásra és fürdésre. Ha eddig nem volt rá igénye, nem biztos, hogy ezután lesz. Ha sikerül is rávezetned, muszájból csak rövid távon fogja csinálni. Szerintem nem illetek össze.
2011. okt. 17. 11:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 A kérdező kommentje:
lehet, hogy igazad van azzal kapcsolatban hogy muszajbol viszonylag keves ideig fogja csinalni... de 2es fel eve vagyunk egyutt, nagyon szeretem es megha ilyen teren nemis vagyunk egyformak, nem fogom elhagyni ezert, es nagyon szeretnem ha megoldodna a baj. az a helyzet, hogy en pl nem birok ki ugy egy napot, hogy ne tusoljak vagy mossak fogat...egyszeruen undorodok magamtol, erzem hogy mocskos vagyok. o pedig nincs kedvem, nincs idom indokokkal hagyja ki ezeket a napi tevekenysegeibol.
2011. okt. 17. 11:43
 6/12 anonim ***** válasza:
Beszélj vele, mondd el neki, hogy Téged ez mennyire zavar. Kérdezd meg tőle, miért sajnálja fürdésre és fogmosásra azt a napi 20 percet. Ha ez már most zavar, később még jobban fog. Mielőbb meg kell beszélni, mert később még rosszabb és nehezebb lesz.
2011. okt. 17. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
Pont ugyan így volt ez nálunk is. Nem fog menni, ha belőlünk indulok ki. Mi is szépen megvoltunk egyébként. Két év után én is feladtam. Nem akarlak elkeseríteni, de nem lesz hatékony változás már ennyi idős korban. Már ugye nem vagyunk együtt, de ő még teljesen ugyan ilyen azóta is.
2011. okt. 17. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 A kérdező kommentje:
probaltam mondani neki, mindig az a valasz hogy nincs mindenkinek annyi szabadideje mint nekem..
2011. okt. 17. 12:26
 9/12 anonim ***** válasza:
Kifogás. Arra van ideje, amire szakít. Ne haragudj, hogy ezt mondom, de igénytelen.
2011. okt. 17. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
Ráadásul, ha ilyen szövege van, hogy nincs mindenkinek annyi szabadideje, mint Neked, még bunkó is.
2011. okt. 17. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!