Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Lehet rendőr epilepsziás?

Lehet rendőr epilepsziás?

Figyelt kérdés
A sógórnőm fia 8.-as.Most kell eldönteni,hogy melyik suliba akar továbbtanúlni.Ő rendőr akar lenni,de epilepsziás.Én úgy tudom nagy a követelmény.Epilepsziás nem mehet.azt mondja a fia,reméli majd addigra elmúlik neki.Szedi a gyógyszert,azóta nincsenek rohamai.De akkor mikor múlik el?Honnan tudná azt,hogy elmúlik a betegség?
2011. okt. 19. 09:48
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Sajnálom, de kizáró ok.
2011. okt. 19. 10:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Én is mondtam neki,de azt mondta majd elmúlik mire rendőriskolába megy.Szerintem ha nem szedné a gyógyszert,rohamai lennének.
2011. okt. 19. 10:14
 3/8 A kérdező kommentje:
Akkor se vennék fel az iskolába,ha eltellne jó pár év,szedi a gyógyszert,de nincsenek rohamai?
2011. okt. 19. 10:17
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
Ez nem olyan betegség szerintem ami elmúlik, csak a gyógyszerrel karban lehet tartani. De attól megmarad.
2011. okt. 19. 10:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Értem!Köszönöm a választ.Biztos csalódott lesz,mert élete vágya hogy rendőr lehessen.
2011. okt. 19. 10:33
 6/8 anonim ***** válasza:
58%

[link]


Igen, sajnos ott van az epilepszia is, mint kizáró ok.

2011. okt. 19. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
100%

Van olyan epilepszia is, ami elmúlik. De ez csak később fog kiderülni, még az orvos sem tudja megmondani.

Végezze el a gimnáziumot; ha addigra elmúlik, akkor mehet rendőrtisztire. Ha nem, akkor tanuljon mást, és ha addigra már elmúlt, akkor szintén mehet rendőrnek bármilyen diplomával. Ha annak a végére nem múlik el, akkor azzal a szakkal keressen civil munkát, amit tanult, mert azután már biztos nem fog elmúlni.

2011. okt. 19. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Az előttem válaszolók már mindent leírtak, csak annyit tennék még hozzá, hogy egy kis reményt adj neki, hogy a rendőrség/bv keretein belül nem csak rendőrként dolgozhat. Ha a jogi egyetemet elvégzi, akkor jogász diplomával dolgozhat ügyészként, jogra pedig nem kell eü. alkalmassági.
2012. márc. 22. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!