Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Ez mi lehet a székletemben?

Ez mi lehet a székletemben?

Figyelt kérdés

2napja észrevettem, hogy a székletemben ilyen rizs alakú fehér valamik vannak..halvány fehérek, majdnem átlátszóak..mik ezek? Nem ettem se rizsát se hasonlót, amik lehetnének..

Köszi a válaszokat.


2011. okt. 24. 14:39
 1/7 anonim ***** válasza:
Nem mozog? Mert akár bélféreg is lehet, bár az fehér.
2011. okt. 24. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Hát én is gondoltam erre, de nem mozogtak, meg nem is fogytam le, és étvágyam is van..nemtudok rájönni, hogy mi lehetett ez:S
2011. okt. 24. 15:06
 3/7 A kérdező kommentje:
bár pár napja van végbélkörnyéki viszketésem, de azt annak tudtam be, hogy kidörzsölte a fehérneműm (egy új, rossz anyagból, már kiis dobtam..)
2011. okt. 24. 15:31
 4/7 anonim ***** válasza:
Nem kötelező ahhoz fogyni.Ha viszket a végbeled,akkor,az tuti giliszta.gondold át hogy még mit is ehettél.amúgy meg menj el orvoshoz,és adnak gyógyszert.egyél fokhagymát,mert attól kimennek a giliszták.De elöbb orvos.Mert a giliszta éjjel vándorol a végvélből a hason keresztűl a szájba,és mindennap megteszi ezt.viselj pizsama alsót.Nem hülyéskedek.
2011. okt. 24. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:

Jajj..féltem ettől a választól:(

Tegnap utánaolvastam a bélférgességnek, és hát.. kisebb pánikrohamom volt, hogy bennem ilyenek lehetnek.. de holnap elmegyek orvoshoz. Remélem egyből felír gyógyszert, és hamar eltűnnek belőlem ezek a "lények":S

2011. okt. 24. 17:03
 6/7 anonim ***** válasza:
Ha gyógyszert szedsz,hamar elmúllik:)Jobbulást.
2011. okt. 24. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm:) ömm..ugye vény nélkül nem lehet gyógyszert kapni erre a nyavalyára?? mert anya most mondta, hogy csak pénteken rendel az orvosom, így várjak még vele 4 napot, hátha elmúlik a viszketés..(ő nem nagyon gondolja, hogy bélférges lennék:S)ha elmúlik, akkor is menjek dokihoz, vagy akkor már nem kell?
2011. okt. 24. 21:00

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!