Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Miért van sok pici fehér...

Miért van sok pici fehér pötty a székletemben?

Figyelt kérdés
Már egy ideje figyelem. A bélféreg nem csak egy pont ugye? Félek, mi lehet az. Néha fáj a hasam és puffadok. viszketést is érzek néha, de akkor nagyon. Volt már valaki így?
2010. máj. 26. 13:47
 1/4 anonim ***** válasza:
Ez féreg,mindenképp fordulj vele orvoshoz.
2010. máj. 26. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Szerintem is féreg, ha viszket. Nem vékony kis cérnaszálak inkább?
2010. máj. 26. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm, hogy válaszoltok. Egyáltalán nem cérnaszerű. Nem is tudom, mintha valaminek az apró magja lenne. De nem ettem semmi olyan gyümölcsöt sem. Várok, aztán, ha nem múlik felkeresem az orvost. De ez olyan izé.. :(
2010. máj. 26. 15:25
 4/4 anonim ***** válasza:

A kis fehér pöttyök valószínű férgek vagy annak petéi. Nagyon sokféle féreg van, nem csak cérnaszerű. Kb. egy éve találkoztam ilyen látvánnyal, mégpedig a kutyusom székletében. Erős féregtelenítő tablettát adott az állatorvos, azt két hét múlva ismételni kellett, és elmúlt.

Fordulj orvoshoz, valószínű mintát kell majd vinned laborvizsgálatra.

2010. máj. 26. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!