Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Hogyan kamuzzam azt az orvosna...

Hogyan kamuzzam azt az orvosnak hogy beteg vagyok?

Figyelt kérdés

Nem fog rájönni?

Ès ha igen akkor mi lesz?

sose kamuztam még betegséget de most a héten már nem szeretnék menni mert akkor lesz egy hosszabb szünetem.


2011. okt. 24. 17:30
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Mond, hogy napok óta megy a hasad, vagy a gyomrod fáj, fejed fáj, kimerült vagy. Ezeket nem nagyon tudja megnézni... :)
2011. okt. 24. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Fáj a gyomrod, megy a hasad, ezt nem tudja leellenőrizni, most am is van egy ilyen járvány.
2011. okt. 24. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%

38,5 fokos lázad volt

megy a hasad hányingered van fáj a fejed ilyeneket kell mondani

és ha észre veszi hogy nem is vagy beteg akkor szard le a fejit nem csinálhat semmit

2011. okt. 24. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
88%
A nyers krupmli átmenetileg hőemelkedést okoz, kb 15-20 percig hat. Ha az előzőek nem jönnének be ;-)
2011. okt. 24. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
jolvan én is ezekre gondoltam csak megerősítés kellett köszi.
2011. okt. 24. 17:35
 6/7 anonim ***** válasza:
80%
Hát..nekem 2,5éve kellett kicsit kummantanom,bár tény,hogy a munkahelyemen rosszul lettem(migrénes fejfájás,hányinger szédülés)aztán haza is mentem.Viszont szabad hétvégés voltam plusz november 1..így előtte való nap elmentem a dokimhoz,hogy fáj a fejem meg a hasam.Simán megírta a tp-s papirt,igaz csak félig-meddig volt kamu.😊
2020. júl. 29. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
15%
Lógni akarsz az iskolából, mi? Vagy munkahelyről?
2022. jan. 23. 09:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!