Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Megyek fürdőbe a sulival, és...

Megyek fürdőbe a sulival, és félek, hogy elkapok valami fertőzést?

Figyelt kérdés

sok olyat hallani,hogy valaki nemi betegseggel fertőződött meg,vagy vmit elkapott,és félek tőle. viszont nagyon szeretnek a többiekkel fürödni:)

van valami,amivel esetleg megelőzhetem? köszi :) 15l


2011. jún. 14. 13:53
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
xd xd xd
2011. jún. 14. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
Acélozd az immunrendszeredet sok vitaminnal és nem lesz baj!
2011. jún. 14. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:
akkor ma begyümölcsözöm magam:DD
2011. jún. 14. 14:01
 4/11 anonim ***** válasza:

Nemi betegségnek benne van a nevében tul.képpen, hogy szexuális úton kaphatod el.

Mást elkaphatsz, ha hajlamos vagy rá, vagy amúgy is gyenge az immunrendszered (betegség miatt), de egyébként kicsi a valószínűsége. Ne maradjon rajtad vizes f.ruha, ha kijöttök pl. kajálni a vízből, cseréld szárazra, strand után zuhanyozz egyből, nem lehet gond.

2011. jún. 14. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:
oké,köszi. valami labgombatol,vagy ilyesmitol felek legjobban
2011. jún. 14. 14:03
 6/11 anonim ***** válasza:
49%
azt én multhéten egesz nap strandoltam volt ott a közelmben vén trottyy cigány minden szarember azt nemkaptam el semmit XD
2011. jún. 14. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
A lábgomba sem nemi betegség. Egyébként sok fürdőben már van lábfertőtlenítő is. De elég, ha rendesen tisztálkodsz.
2011. jún. 14. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:

xD tudom,hogy nem nemi betegseg

köszi a valaszokat

2011. jún. 14. 14:05
 9/11 anonim ***** válasza:

Vigyél saját strandpapucsot, amiben zuhanyozni is tudsz. A medencében nem kapsz el semmit, azt állandóan fertőtlenítik, ellenőrzik.

A wc-k, kilincsek, zuhanyzók a ludasak, moss kezet , mielőtt ennél, az usziban is, bármilyen furcsa. Fürdő után rendesen törölj szárazra minden kis hajlatot!

Ne legyél egész nap átázott fürdőruhában, száradj meg időnként!

2011. jún. 14. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:

A lábgomba 3 nap alatt gyógyul, recept nélkül kapható kenőccsel. Nem kapod el, de ha mégis, nem halálos :)

Nem szoktál strandra járni? Nem menne senki, ha olyan veszélyes lenne, ne félj! Jó lesz!

2011. jún. 14. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!