Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Kattog a térdem, a csípőm és...

Kattog a térdem, a csípőm és az állkapcsom. Ilyenkor mi segítene? Valami porcerősítő kellene?

Figyelt kérdés
2009. máj. 4. 17:50
 1/7 anonim ***** válasza:
64%
Nekem a derekam és az ujjaim kattognak vagy húsz éve. Még régen olvastam, hogy nem kell vele foglalkozni, mert ez önmagában nem utal semmilyen kopásra, csak egy vákuumhatás által keltett hang. Azóta is kattog, de nem érzek ettől semmi problémát.
2009. máj. 4. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Béres porcerő.Nekem is kattog ez attól van h nincs"kenés" és kopnak a porcok.Szedtem a bérest és használt.Nekem különben már fájtak is.
2009. máj. 4. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Én ezt szedtem rá: [link] És elmúlt a kattogás akkoriban, és a fájdalom is (mert nekem fájt). Azóta mondjuk már kattogni megint kattog, de fájni nem fáj. Azonban a kattogásban önmagában nincs semmi baj, a baj akkor van, ha emellett fáj is!
2009. máj. 4. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Köszi az ötleteket. Sajna nagyobb igénybevétel után fáj is a térdem egy ideig.
2009. máj. 4. 18:30
 5/7 anonim ***** válasza:
helo mennyibe kerul az a beres porcero kb?
2009. máj. 28. 10:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
A 60 db-os 4 ezer felett kicsivel, a 90 szemes pedig 5000-5600 körül.
2009. máj. 29. 08:25
 7/7 anonim ***** válasza:
koszonom szepen
2009. máj. 29. 10:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!