Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Miert akad ki jobb oldalon az...

Miert akad ki jobb oldalon az allkapcsom? Tobbi lennt

Figyelt kérdés
Mar egy ideje jobb oldalon allandoan ki akad az allkapcsom. Amikor kiakad csak egy kicsit tudom kinyitni a szamat es kozben faj is aztan, ha megmozgatom egy kicsit utana visszaall. Mitol lehet ez? Mi lehet a bajom?
2011. aug. 29. 11:21
 1/4 anonim ***** válasza:

Nem tudom, nekem is ilyen bajom van. Már 2-3 éve. Nem "recseg" a füled, ha nyelsz??

Én megnézettem fogorvossal is(mondták, h ott talán tudják), de semmi. Apámnak is ilyen baja van. Nekem azóta csinál ilyet, amióta volt egy sima náthám o.0

2011. aug. 29. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Nekem nem recseg, de nagyon rossz mikor kiakad es akkor kicsit megkell mozgatnom, hogy helyre jojjon..Nekem nem tudom mennyi ideje van igy de amikor folyamatosan kiakad akkor kenyelmetlen a szamnak..
2011. aug. 29. 16:30
 3/4 anonim ***** válasza:

Figyelj, szerintem menj el fogorvoshoz. Ha az se tud semmi jót mondani, akkor tényleg nem tudom. Én már megszoktam. Csak pl. gumicukrot nem ezek azóta, mert utána iszonyat fáj :(

Remélem, te szerencsésebb leszel ;)

2011. aug. 29. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm a választ:)
2011. nov. 4. 22:18

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!