Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Mitől lehet ez, WC-zéskor?

Mitől lehet ez, WC-zéskor?

Figyelt kérdés

Már egy fél hónapja, bár pontosan nem tudom mennyi ideje, mivel nem számolom a napokat, amikor nagy WC-zek vérzik a fenekem. Amikor töörlöm meg fáj, hányingerem lesz, ( ez ritka alkalom, oylan 2x történt iylen), és tegnap elkezdtem remegni, ez első alkalom volt.. Ez mitől lehet? Alapból az érdekes, hogy vérzik..

13/l


2011. okt. 26. 21:06
 1/5 anonim ***** válasza:
Sejtelmem sincs, de mondd el a szüleidnek! Menjetek el orvoshoz.
2011. okt. 26. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Beszélj anyudékkal. Lehet, hogy arról van szó, hogy túl kemény a székleted, és kireped miatta a feneked. Ez vérezhet. Mindenképpen szólj otthon, ezt ne egyedül akard megoldani. Nincs ebbe semmi szégyellnivaló.
2011. okt. 26. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Aranyered van nagy valószínűséggel a kemény széklet és az erölködés miatt. Egyél sok rostosat, pl. főzz zabpehlyet reggelire.
2011. okt. 26. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Nos utánanéztem az aranyérnek és nagyjából ugyanazok a tünetek jelentkeznek, amit leírnak. (viszketés, fájás, vérzés) És az okozói sok ülés, rosthiány, kevés mozgás, visszatartás, inger elnyomása, mindigaz. Ha gyakrabban mennék el, sok rostosan ennék, többet mozognék, rendbejönnék?
2011. okt. 26. 21:23
 5/5 anonim ***** válasza:
A hányinger nem normális, mindenképpen orvoshoz kell menned.
2011. okt. 27. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!