Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Barátnőmmel pár napja együtt...

Barátnőmmel pár napja együtt létünk egy kicsit durvábbra sikeredett. És panaszkodik, hogy fáj a hasaalja wc-zéskor és enyhe vérzést tapasztal. Mi az oka ennek?

Figyelt kérdés
1 hónapja formán vesztette el a szüzesséégét. Azt is tudni kell, hogy nagyon nem bírtunkmagunkkal és a manstruációjának utolsó napjaiban is csináltuk már. :S Rendesen védekeztünk is.
2009. jún. 20. 23:46
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
elkaphatott valami fertozest , ha minden alkalommal vedekeztetek , vagy az is lehet , hogy tul hevesek voltatok ... csak lassan kel csinalni foleg ha meg nem voltatok nagyon sokszor egyutt
2009. jún. 21. 00:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Hólyaggyulladást kapott a durvább szextől, mert erősebb nyomás nehezedett a húgyhólyagjára. ezért pisil véreset és fáj az alhasa. nekem is volt már ilyen többször szex után. volt olyan, hogy már órákkal az együttlét után jött a véres pisi. el kell mennie nőgyógyászhoz de inkább urológushoz (ez utóbbi foglalkozik a húhyútak betegségeivel nőknél és ffiaknál egyaránt), mert ez egy bakteriális gyulladás, amit antibiotikummal ki kell kezelni, különben visszatérhet. addig is igyon nagyon-nagyon sok vizet, hogy átmossa a hólyagot. legközelebb meg óvatosabban csináljátok.
2009. jún. 21. 00:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim válasza:
szerintem is húgyhólyaggyuszkó, de sima háziorvoshoz is elég elmennie. megkaptam a gyógyszert és két nap alatt elmúlt. ugyanilyen tüneteket produkál egy durvább felfázás.
2009. jún. 21. 02:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim válasza:
uccsó vagyok, elfelejtettem leírni, hogy ettől függetlenül nekem szexeléstől volt. menjen csak dokihoz, nincs semmi komolyabb baj :)
2009. jún. 21. 02:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim válasza:
bizto$ túl gyor$an c$ináltátok.ha elve$zed a $züze$$égét akkor finomnak kell lenni
2009. jún. 21. 09:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a gyors válaszokat sikerült kicsit megnyugodnom azt hittem komolyabb a baj. És az nem lehet hogy a ciklus közben is csináltuk az a baj?
2009. jún. 21. 10:22
 7/7 anonim ***** válasza:
Vérzés közben nagyobb a fertőzésveszély. Ilyenkor nagyon érzékeny a nyálkahártya, bármilyen óvatlan mozdulattal fel lehet sérteni. Ha ilyenkor szeretkeztek, akkor mindig csak óvatosan (főleg, hogy nagyon az elején vagytok), és az első 1-2 napban inkább ne.
2009. jún. 21. 11:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!