Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Hason, vagy háton alszol?

Hason, vagy háton alszol?

Figyelt kérdés
Ismerőseim körében felvetődött a téma, hogy ki hogyan alszik.. Meglepődtem, hogy mennyien alszanak háton, hiszen én úgy el sem tudnék aludni.. :) Így végig kérdezgettem mindenkit, hogy ki mit szeret jobban... :)
2011. okt. 27. 16:42
 1/10 anonim ***** válasza:
ágyban alszok
2011. okt. 27. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Oldalt. Se hason, se háton nem tudok aludni.
2011. okt. 27. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:

A hason alvásról ez a véleményem: [link] 4:51-től

Hogy tudsz így aludni?

2011. okt. 27. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
Mindig máshogy. Oldalt a legkényelmesebb, de hason alszom el a leghamarabb. Háton akkor szoktam feküdni, mikor még átgondolok dolgokat lefekvés előtt.
2011. okt. 27. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
100%
Nálam ez egy komplett rituálé. Először attól függően, hogy hogyan a legkényelmesebb, vagy háton, vagy jobb oldalra fordulva. Ha háton, akkor utána fordulok jobb oldalra. Aztán (még ébren) bal oldalra fordulok. Ha elzsibbadtam, akkor vissza jobb oldalra. Ha így is, akkor át hasra, majd így alszom el. Hajnalig kb így alszom, akkor felébredek, wc-re megyek, iszom, addigra már a macska is mellettünk van (este mindig máshol alszik, de éjjel valahogy közénk/ránk mászik). Miután végeztem, visszafekszem hanyatt, vagy jobb oldalra, és így alszom tovább reggelig, kb fél óránként megfordulva. Forduláskor mindig felébredek, megfordulok, takarót igazítok, macskával veszekszem, ha rossz helyen van, majd alszom tovább. MINDIG a fenti variációk valamelyike a sorrend :)
2011. okt. 27. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
100%
16:48-as: aki hason alszik, az estek legnagyobb részében a fejét valamelyik oldalra fordítja... gondolom ezzel te is tisztában vagy... én hanyatt nem tudok jól aludni és oldalt sem, akkor mindig felébredek, hogy fordulnom kell. Hason alszom órákat, kezeim vagy a fejem mellett, vagy csak az egyik, vagy magam mellett, vagy a combjaim alatt.
2011. okt. 27. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Ennyire eltudjátok fordítani a fejeteket?
2011. okt. 27. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Te talán nem tudsz oldalra nézni?... ugyanaz. Számomra hason a legkényelmesebb, a fejem jobbra fordítva.
2011. okt. 27. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Jó tudni,hogy ilyenek is vannak.
2011. okt. 27. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
:) én a háton alvással vagyok úgy, hogy ha nagyon fáradt vagyok sem megy.. virrasztok csak úgy. :S
2011. okt. 27. 20:46

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!