Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Teljesítsem a vágyamat ilyen...

Teljesítsem a vágyamat ilyen idősen? Vagy késő mostmár? Túl idős vagyok hozzá?

Figyelt kérdés
69 éves néni vagyok, nemsokára 70. Nagyon fiatalon megházasodtam, és nem volt tinédzser korszakom, amit már nagyon bánok. Pár éve elkezdett érdekelni a DJ-eskedés, voltam párszor próbán is, ahol egyik unokám mutatta, hogy kell kezelni. Ilyen idős korban nagy beleéléssel élvezem, mert kikapcsol meg nagyon szórakoztató. Már hívtak egy helyre, hogy lépjek fel egy éjszaka, ahol ilyen klasszikus és jazz muzsikát játszanék le dübörgős elemekkel, mint DJ. Sokan furcsának hisztek majd, meg a környezetemben élők is furán néznek rám, azt hiszik, hogy megőrültem, hogy a hátralevő éveimet az ilyen muzsikának akarom szentelni. Nem tudom, hogy belemenjek-e ilyen idősen, de mostanában kezdem bepótolni azt, amit sokkal régebben kellett volna. Félnék a tömeg reakciójától is, hogy mit szólnának hozzá, vagy esetleg kibeszélnének. Nagyon gondban vagyok és megvisel, hogy nem tudok dönteni, habár ennyi idősen nagyon szeretnék meg a lelkem is megnyugodna. Adjatok tanácsokat, köszönöm.
2011. okt. 27. 23:26
 1/9 anonim ***** válasza:
0%

Vagy te néni valójában egy 15 éves huncut legényke is

[link]

2011. okt. 27. 23:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim válasza:
100%

Ez nagyon aranyos ,jót mosolyogtam!

Szerintem vágj bele,ha ezt szeretnéd csinálni és ne foglalkozz azzal mit gondolnak rólad az emberek.Ha te ezt szeretnéd és élvezed,akkor nyugodtan vágj bele. 20L

2011. okt. 27. 23:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Szerintem fake. Nem így fogalmaz egy idős néni. Olvasd át van mit fejlődni:D
2011. okt. 27. 23:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:

Első: mi a baj? tudom, hogy öreg vagyok már sok mindenhez. de manapság az idősebb nénik is neteznek. nekem nincs jó élményem abból az időszakból, amikor még tévé és számítógép sem volt. jobban érdekel ez a modern világ.

Második: kösszönöm, aranyos vagy. ha sok lesz a rosszindulat, akkor hagyom úgy ahogy van, habár egy álmom törne össze.

2011. okt. 27. 23:36
 5/9 anonim ***** válasza:
kamu
2011. okt. 27. 23:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
hej, Te huncut legényke, megmondjam , mit rontottál el?
2011. okt. 27. 23:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
[link] ő inspirált, nem vagyok kamu. ha egy idős néni internetezik, akkor már rögtön kamu gyermekem? pedig nagyon szeretek csevegni velem egykorú személyekkel.
2011. okt. 27. 23:44
 8/9 anonim ***** válasza:

A veled egykorúak, gyermekem, már alszanak. És nem inspirálódnak ilyen horror cikkeken.

Na, menj szépen Te is, szép álmokat.

2011. okt. 27. 23:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

Ha nem kamu, akkor hajrá.

Annyi a lényeg, hogy jól kell csinálni, ne Uhrin Benedek szintű produkció legyen, amit az előadó kora ad el, nem pedig a színvonala.

2011. okt. 28. 07:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!