Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Mi lehet ez? Mit csináljak vele?

Mi lehet ez? Mit csináljak vele?

Figyelt kérdés
A könyököm körül piros a bőröm, és olyan mintha be lenne gyulladva. Csak a bőr fáj kicsit, de annyira nem zavaró, csak nem tudom lerakni a könyököm, mert rossz érzés. Mi okozhatja ezt?
2011. okt. 28. 12:54
 1/4 anonim ***** válasza:

hát az okozhatja hogy valami fertözés van a börödön,és be van gyulladva. Orvoshoz kellene menned,mert ha tovább terjed bajod lehet. Mivel a könyöködröl van szó könnyen lehet pikkelysömör is,dehát ezt igy látatlanban nem lehet megmondani.Menj orvoshoz.

[link]

2011. okt. 28. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Nemhiszem hogy pikkelysömör, mert teljesen máshogy néz ki. Csak piros a könyököm, nem hámlik, és nem sebes. Ma reggel vettem észre, hogy ilyen. Nagyon minimálisan érzem, amikor kinyújtom a kezem.
2011. okt. 28. 13:08
 3/4 A kérdező kommentje:

[link]


Itt van róla kép.

2011. okt. 28. 13:14
 4/4 A kérdező kommentje:
Jah, és egyáltalán nem száraz, nem viszket, és az iskolában nem is vettem észre, csak mikor hazajöttem. A pikkelysömör száraz, nem?
2011. okt. 28. 13:29

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!