Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Miért izzadok ennyire? Mit...

Miért izzadok ennyire? Mit csináljak vele?

Figyelt kérdés

Körülbelül 4-5 éve nagyon erősen izzad a hónaljam.Eddig próbáltam mindig trikókban járni hogy ha megizzadok ne látszódjon annyira mint pl egy pólóban vagy sötétebb felsőket venni.De most már 17 éves vagyok és szeretnék normális felsőkben járni anélkül hogy ez miatt kelljen máshogy öltözködnöm.Sehol máshol nem vagyok izzadós,sem a fejemen,sem a hátamon sem sehol csak a hónaljamon.Teljesen mindegy hogy meleg van-e vagy hideg.Tél vagy nyár.Ha mindenki más megfagy körülöttem én még akkor is izzadok a hónaljamnál.Voltam pajzsmirigy vizsgálaton de azt mondták hogy nincs vele semmi gond.Nem tudom hogy ez mitől lehet és hogy mit csináljak vele.Próbáltam a solutio antisudorica-t de nagyon kicsípte a hónaljam és tiszta vörös lett.

Nagyon megköszönném ha valaki tudna ajánlani valamit vagy esetleg saját tapasztalatait leírná.


2011. okt. 2. 12:24
 1/1 anonim ***** válasza:
Igyál zsálya teát. :)
2011. okt. 2. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!