Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Miért van ilyen hirtelen...

Miért van ilyen hirtelen szúró érzésem a mellem alatt? Bőv lent

Figyelt kérdés

Már kb egy éve többször előfordult, hogy a bal mellem alatt egyik pillanatról a másikra belenyilal valami a ?szívembe?

az a baj,hogy azzal sem vagyok tisztában, hogy mimbe érzem a nyilaló érzést.

Többször említettem itthon anyunak, de úgy nem foglalkozik vele sem ő, sem apu. kb 3hónapja mondta mimbe nyilalhat bele, de elfelejtettem, és ennyivel lerendezte. csak én tartok attol hogy összeszedek valamiféle szívbetegséget. Amikor levegőt veszek, akkor belenyilal, és amíg el nem múlik, levegőt sem tudok nagyon venni, mert akkor belenyilal, és annyira rossz érzés, hogy tegnap este már bekönnyeztem tőle.


2011. okt. 28. 17:50
 1/4 anonim válasza:

Nem tudom, lány vagy e vagy fiú, de ha lány, annyit tudok mondani, hogy ez elég gyakori a menstruációt megelőző 10 napban. Majd figyeld meg, hogy ebbe az időszakba esik e. Én még megmozdulni sem merek ilyenkor, olyan rossz.

De a szív körüli fájdalmak lehetnek gyomorbetegségektől is, mivel oda sugárzik ki.

Kérj az orvosodtól egy terheléses EKG-t. Persze ha fiatal vagy, valószínűleg simán ki fog röhögni (velem is ez történt 17 éves koromba), de ne hagyd magad lerázni. Mond neki, hogy Te addig nem tudsz megnyugodni:)

2011. okt. 28. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
16/L vagyok, de nem hinném hogy a menstruációval összeköthető, mert össze vissza érzem azt a szúró érzést. nem mindig menzesz előtt pát nappal. utána is akár.
2011. okt. 28. 18:05
 3/4 anonim válasza:
Akkor marad a doktoros rész.Meg vegyenek már szüleid komolyabban, milyen hozzáállás ez!
2011. okt. 29. 23:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:
Szia.Velem is ez van.Tudom hogy ot eve tetted ezt ki de én velem lassan ketto eve van ez.12 éves lany vagyok.Kb.ugy ketto három havonta van ez de volt mar olyan amikor egy héten keresztül a bal mellem alatt szurt vmi.Ilyenkor vizet ittam es leguggoltam ami segített.Nem tudom miert az én szuleim is csak leszarjak ezt.Holott volt olyan amikor csak sírtam mert annyira fájt. :(
2016. jún. 5. 23:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!