Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Fel fog még menni a lázam?...

Fel fog még menni a lázam? Hogyan tartsam 37,5 alatt?

Figyelt kérdés
Reggel 8kor keltem, akkor 38,2 volt a lázam. Bevettem egy gyógyszert, utána lezuhanyoztam, most mérem újra a hőmet, eddig 37,3.:S A barátom jön délután. Szerettem volna kimenni elé a buszmegállóba, ha veszek be gyógyszert, meg még egyszer lezuhanyzok kézmeleg vízzel, akkor ugye nem leszek rosszul? Próbálom tartani magam. Most, így a zuhany után, kellemes a közérzetem, de egyre jobban kúszik fel a hőmérő szála...Mit tehetnék?
2011. okt. 29. 09:42
 1/6 A kérdező kommentje:
Hálistennek 37,3-nál nem ment feljebb!
2011. okt. 29. 09:44
 2/6 anonim ***** válasza:
A láz egy bizonyos ideig hasznos hisz öli a bacikat ha jó ideig nem megy le akkor a kiváltó okot kellene megszüntetni, szerintem ne menj sehova a barátod biztosan megérti hogy beteg vagy.Lehet hogy felmegy a lázad ez a bajodtól is függ, a lázcsillapító használhat.
2011. okt. 29. 09:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Tüszős mandulagyulladásom van :S
2011. okt. 29. 09:47
 4/6 anonim ***** válasza:

Az nem fertőző???

Jó lenne, ha otthon maradnál, a lázadat pedig csak 38 fok fölött kell csillapítani.

A barátod megvár. :)

2011. okt. 29. 09:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Nem tudom, fertőző-e, mert tőlem még nem kapta el soha senki. Anyum is beteg, neki este 39 felett volt a láza, most alszik, rosszabbul van mint én...Nem tudom, mi lehet, én szerda este óta érzem magam sz.rul, de csak tegnap reggel jött ki. Arra gondoltam, hogy majd egy sállal eltakarom a számat, a barátom meg kibírja, ha nem csókolózunk 3 másodpercenként. Letakarva még lehet, hogy ki tudnék menni elé, meg persze veszek be gyógyszert is, hogy kicsit beálljon a hőm.:S
2011. okt. 29. 09:55
 6/6 anonim ***** válasza:
Hát te hülye vagy.
2011. nov. 4. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!