Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Milyen gyógynövények váltak...

Milyen gyógynövények váltak be nálatok hajhullásra?

Figyelt kérdés

Tudom, hogy vannak ezek a pirulák. Drágák, a várt hatás meg mindig elmaradt...

Melyek azok a gyógynövények, amik főzetként jót tesznek a hajnak? Konkrét tapasztalatokat írjatok ezzel kapcsolatban, mi vált be, mi kevésbé. Köszi előre is!


2011. okt. 22. 16:06
 1/5 anonim ***** válasza:

Szerintem inkább orvosi kivizsgálásra menj el, a fogorvoson kívül mind ingyé néz meg ha van TB-d.

Nem csak vitamin és nyomelemek hiányátol hullhat a hajad, a szervezetben lévő gyulladás, lisztérzékenység, hormonális zavarok is állhatnak a háttérben.

2011. okt. 22. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Korábban voltam ezzel háziorvosnál, ő vérvételre küldött, minden rendben volt még vashiányom sem volt. Biztos, hogy nem szervi eredetű a baj. Inkább a munkahelyi stressz, vagy már arra gondoltam, eleve a munkahelyi légkör... Elég sok ritkás hajú női kollégám van. :(
2011. okt. 22. 16:24
 3/5 Smartguy86 ***** válasza:
Szuvas, tömetlen fog? Esetleg ínygyulladás? Ezek is okozhatják. Vagy régről megmaradt bedurrant mandula.
2011. okt. 22. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
nekem is hullik a hajam, és én is voltam orvosnál. De csak a vérvétel nem elég. Nekem is volt ugye vérvétel+fogorvos+fülorgégészet+vizeletet kellett adnom+még hüvelykenetet is vettek. Ez a teljes gócvizsgálat, sztem neked is el kéne menni...nekem sem használtak a vitaminok, szóval remélem, h majd tudni fogják a megoldást(mert még nem jöttek meg az eredmények). Ez a vizsgálat nem olyan ijesztő, mind amilyennek hangzik, nyugi:)
2011. okt. 22. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
A mandula az lehet. :S Még mondta is az orvosom korábban, hogy lehet benne góc. Kiskoromban folyton be volt gyulladva, de ki nem vetették, elmaradt mindig, később már nem volt gondom vele. Ki akartam vetetni, de most nincs időm rá egyszerűen. :(
2011. okt. 22. 20:39

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!