Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Mi lehet a probléma?

Mi lehet a probléma?

Figyelt kérdés
Néha úgy érzem hogy szúr a bal oldalam kb szív mellett kis ideig, van hogy abba marad és megint enyhén rákezd. Megfázás vagy hasonló lehet az oka? Gondolkoztam azon is hogy lehet szívinfarktus... utánna olvastam de nekem nem olyanok a tüneteim, nem zsibbad a bal kezem, rosszul sem leszek stb.. mi lehet a probléma? Lehet szimpla idegesség vagy valami bánik? 20/F
2011. okt. 29. 16:56
 1/6 anonim ***** válasza:

Szívinfarktus tuti nem, de annak a tüneteival sincsenek általában tisztában az emberek.(Mese a bal kar zsibbadása, stb., szédülés, hányás, izzadás, sápadtság, nagy fájdalmak...)

Viszont nem ártana elmenned kardiológiára, csak úgy lehet biztosat mondani, mert ez sok minden lehet.

2011. okt. 29. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Köszi most megnyugodtam :) esetleg a kávétól lehet mert melóba szoktam inni és tegnap amikor ittam utánna kezdtem érezni a szúrást
2011. okt. 29. 17:04
 3/6 anonim ***** válasza:
Igen, alapból ha sokat iszol, de vannak koffeinre érzékeny emberek. Azért azt mondom figyeld a vérnyomásod és ha továbbra is fenn áll a probléma, hogy nem iszol kávét akkor menj orvoshoz.
2011. okt. 29. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Amúgy ebben a korban mennyire gyakori az infarktus és mekkora rá az esély?
2011. okt. 29. 18:22
 5/6 anonim ***** válasza:

Ebben a korban kevés, az esélyeket nem tudom megjósolni, nem tudom vannak-e szív és érrendszeri betegek a családban, hogyan élsz.

De mint mondtam, ez biztosan nem infarktus.

2011. okt. 29. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Családban senkinek nincsen semmi baja, jól élek... 8óra munka, heti 2 edzés, rendszeres pihenés
2011. okt. 29. 18:41

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!