Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » 4 napja fáj a fejem. Régen...

4 napja fáj a fejem. Régen nem volt ilyen, lehet konkrét oka? Vagy migrén?

Figyelt kérdés
Pontosabban egyik nap reggel korán felkeltettek, nem tudtam kipihenni magam, akkor gyengén kezdett fájni. Kiskutyákat hoztak amikre felügyelni kellett... egész napos dadáskodás után éjjel már csak 1 kiskutya volt neki köszönhetően valszeg nem aludtam 10percnél többet, így másnapra a fejfájás még szörnyűbb lett... aznap éjjel VÉGRE aludtam, csak egyszer keltem éjjel, gondoltam reggelre most már elmúlik, kialszom magam... hát marhára nem így lett... most is reménykedtem, h alszom egy jót és elmúlik, de még mindig semmi......... volt ilyen másnál is hogy egyszer csak pfff többnapos fejfájás, és előtte sosem volt ilyen? Van ennek konkrét oka? vagy migrén, front stb... bár az utóbbit kétlem :D 4 napos front....
2011. okt. 31. 11:25
 1/5 anonim ***** válasza:

Rengeteg oka lehet, magam is eben a cipőben vagyok. A migrént általában meg szokta előzni az ún. "auralátás", amikor a fejfájás jelentkezése előtt kb. fél órával homályosan kezdesz látni, szédülsz, összefolyik a világ.


De lehet mástól is. Vérnyomásproblémák miatt, a kialvatlanság miatt is, esetleg egy görcs miatt, mert rosszul feküdtél az éjjel, és elfeküdted a nyakad, de lehet folyadékhiány miatt is, mert nem ettél eleget. Lehet kezdődő nátha, hormonprobléma, meg még ezer más oka is lehet. Ha nem múlik, vagy visszatér, keress fel egy orvost, és ki tudják vizsgálni.

2011. okt. 31. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Asszem doki lesz ha nem múlik, még azt is számításba veszem, hogy most fogom a szteroid szedését végre abbahagyni, és ez ennek a mellékhatása is lehet... csak ugye fejfájás eléggé idegesítő dolog, mert elvonja a figyelmemet...
2011. okt. 31. 11:53
 3/5 Mr23 ***** válasza:
szerintem nem migrén és nem is front... én inkább alacsony vércukorra vérnyomásra izomgörcsre gondolnék de a vashiány sem kizárható főleg hogy gondolom a kiskutya felvigyázáskor nem ettél rendesen... egyébként a kiszáradás is játszhat
2011. okt. 31. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Hát még ma is küzdök vele... szerintem folyadékot iszok eleget, vashiány megeshet a másik betegségből adódóan... a többit nem tudom-.-
2011. nov. 1. 10:13
 5/5 anonim ***** válasza:
Mi lett végül, nekem most lett ugyanez, eddig sose fájt a fejem, most meg egy hete folyamatosan.
2013. máj. 28. 08:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!