Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Írjon valaki? könyörgöm,...

Írjon valaki? könyörgöm, nagyon félek!

Figyelt kérdés
Anyukám terhes megkért készítsek Madártejet,én neki álltam,megcsiáltam a habot,felforraltam a tejet,elkészítettem a sárga krémet,és közben míg melegedett a tej megemeltem megszagolni az aroma mécsest,amibe volt egy kevés vízzel higított illóolaj...Véletlenül kicseppent belőle egy kevés,és valamennyi,nem tudom mennyi de nem lehet több 1-2ml belekerült a tálba,nem mertem kidobni 5 tojást,ezért belekevertem a forró tejbe,de most nagyon félek,...Öntsem ki az egészet?Vagy ehet belőle a családom???Segítsetek kérlek:::Nem vicc!!!
2011. okt. 31. 15:07
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:
Ha nem lenne kismama a családban,azt mondanám sebaj,de így nem ajánlom!!
2011. okt. 31. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 anonim ***** válasza:
Szegény!Mondd meg anyukádnak mi történt.Biztos nem veszi le a fejed.:)
2011. okt. 31. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 anonim ***** válasza:
Akkor éppen ideje, hogy szól neki. Most még nyitva van bolt, ha kevés a tej és a tojás, holnap szinte minden zárva.
2011. okt. 31. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 A kérdező kommentje:
Megmondtam anyukámnak...Azt mondja szerinte nem lesz bajunk tőle,de azért csinálunk másikat...De én meg apu ettünk belőle még a beismerés elött,ugye nem lesz bajunk tőle???Köszönöm mindenkinek...
2011. okt. 31. 15:36
 15/17 anonim ***** válasza:
Nem lessz ne aggódj.
2011. okt. 31. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 anonim ***** válasza:
Nektek biztos,hogy nem.Egyedül a kismama miatt kell(ene)aggódni.
2011. okt. 31. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim ***** válasza:
Komolyan emberek mi baja lehetne? 2 liter tej kontra 1 ml vízzel oldótt illatos lötty.Ne viccelődjetek már...
2011. nov. 1. 11:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!