Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Írjon valaki? könyörgöm,...

Írjon valaki? könyörgöm, nagyon félek!

Figyelt kérdés
Anyukám terhes megkért készítsek Madártejet,én neki álltam,megcsiáltam a habot,felforraltam a tejet,elkészítettem a sárga krémet,és közben míg melegedett a tej megemeltem megszagolni az aroma mécsest,amibe volt egy kevés vízzel higított illóolaj...Véletlenül kicseppent belőle egy kevés,és valamennyi,nem tudom mennyi de nem lehet több 1-2ml belekerült a tálba,nem mertem kidobni 5 tojást,ezért belekevertem a forró tejbe,de most nagyon félek,...Öntsem ki az egészet?Vagy ehet belőle a családom???Segítsetek kérlek:::Nem vicc!!!
2011. okt. 31. 15:07
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
Szerintem nem lesz baj.Hacsaknem más íze lessz a tejnek.
2011. okt. 31. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
Dobd ki, az illóolaj nem ennivaló, inkább az 5 tojás menjen kárba, mint nektek bajotok legyen. Készíts anyukádnak másikat.
2011. okt. 31. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 A kérdező kommentje:
Már a hűtőben hűl a két liter...Tényleg dobjam ki???2 literben nem elenyésző???Annyira bíztam benne,hogy nem kell kidobni:-(((
2011. okt. 31. 15:18
 4/17 anonim ***** válasza:
Én a helyedbe nem kockázatnék és kidobnám,bár lehet hogy semmi bajotok nem lenne tőle,és az íze sem lehet túl kellemes az illóolajtól,még ha vízzel hígított illóolajról van szó.
2011. okt. 31. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 A kérdező kommentje:
Semmi nem érződik rajta...Nagyon kevés ment bele...Mit csináljaaaaaak????
2011. okt. 31. 15:21
 6/17 anonim ***** válasza:
Tényleg dobd ki, csinálj másikat.
2011. okt. 31. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
Kóstold meg,hogy milyen az íze!?Ha nem érzel rajta semmi különöset,akkor meg lehet enni,de a terhes anyukád inkább ne egyen belőle.
2011. okt. 31. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
Milyen fajta illóolaj volt,meg tudod mondani?Áldott állapotban óvatosan kell bánni az illóolajakkal.
2011. okt. 31. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
Anyukádnak mondtad? Remélem nem akarsz neki adni belőle, nem lenne jó, ha terhesen hányna.
2011. okt. 31. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 A kérdező kommentje:
Sárgadinnyés charlotte illataroma ebből volt az aroma mécsesbe egy kis víz és kb 10-15 csepp olaj,és egy kevés belement...Még nem szóltam anyunak gondoltam taán azt írjátok semmi gond...De látom nem úszom meg:-(((
2011. okt. 31. 15:25
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!