Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Más is fél? 25 éves srác...

Más is fél? 25 éves srác vagyok, nem vagyok egy gyáva alak, de komolyan mondom van hogy éjjelenete van hogy félek.

Figyelt kérdés
Elalvás előtt szoktam parázni, nem rendszeresen csak néha rám jön, fogalmam sincs mitől. Ilyenkor csak fekszem, a sötétben és dolgokat képzelek az árnyékokba, leginkább idegeneket (űrlényeket mármint) ahogy ott álllnak az ágy körül és figyelenk. Érezni vélem ahogy mozognak körülöttem, ahogy hozzám ér egy anyagtalan kéz és ilyenkor mindíg kiráz a hideg és libabőrös leszek... Fura, főleg azért mert nem félek úgy igazán, szóval nem az van h a takaró alá bújok és reszketek vagy ilyesmi, vagy hogy ne mernék felkelni és kimenni a szobából, mert a tudatom tudja hogy az árnyék valójában csak a székre támasztott kabátom, de valahogy mégis parázok... pedig nem nézek sok horror filmet, meg ufó fóbián sincs... Ez normális?
2011. okt. 17. 03:11
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Mivel foglalkozol? Talán nem fáradsz le eléggé, mind testileg, mind szellemileg, s azért van időd ilyen dolgokon gondolkodni este. Néha én is vagyok így sajnos, de végül elalszom. Fáraszd le magad, pl menj el estefelé futni egy kicsit. Nekem ez bejön, nagyon jót tudok utána aludni. Fogyassz kamillateát, lefekvés előtt tej..
2011. okt. 17. 05:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

[link]

Google - eft módszer

Google > reiki kezelés

2011. okt. 17. 06:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Sok embernek viszont nincs képzelőereje, így megirigyelhetnék a tiedet /meg az enyémet/ :)

Én is szoktam félni, de én inkább szellemektől, nem evilági lényektől. Olyankor beállítom a tévét, hogy kapcsolódjon ki félóra múlva és úgy alszom el. /36L/

2011. okt. 17. 07:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Nézd meg az Idegenek áldozata című filmet. Christofer Walken a főszereplő 1989 es mű, ha jól emlékszem. Az szerintem segíthet a problémádon. (Hasonló gondokkal küzd a főhős és végül adnak megoldást is)
2011. okt. 17. 09:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Christopher Walken - Communion a film pontos címe
2011. okt. 17. 09:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!