Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Mindennap hajat mosni káros?

Mindennap hajat mosni káros?

Figyelt kérdés
a zselé miatt muszály vagyok mindennap megmosni:s
2009. máj. 5. 21:18
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Nem hasznos, persze, hogy nem, mert naponta mosod le a fejbőrödről a természetes, védő "köpenyt" is. Ezzel több zsír termelésére készteted a bőröd, és beindul az ismert ördögi kör: minél többször mosod, annál zsírosabb lesz.
2009. máj. 5. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
Hát nem károsabb mint a mindennapi zselé..
2009. máj. 5. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
a zselét elég lemosni sima vizzel.
2009. máj. 5. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
Én is zselézem a hajam, de samponnal csak 4-5 naponta mosom meg, a zselét csak bő vízzel öblítem ki.
2009. máj. 6. 01:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
bő vízre gondoltam mindennap, samponnal csak heti 3szor kb
2009. máj. 6. 08:48
 6/8 anonim ***** válasza:
100%
Ha nem használsz mindennap sampont, akkor nem káros, de azért így is vigyázz, ne dörcsöld agyon a fejbőrt.
2009. máj. 6. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
73%
ne dörzsöld :)))
2009. máj. 6. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim válasza:
Ez egy nagy ökörség hogy nem lehet hajat mosni naponta. Ha te úgy érzed jól magad akkor mossad. Én is szinte naponta mosom a hajam..rövid be kell állítani lakk stb...Nem kell egy kg sampont rádobni. De akkor sem árt. Ez a zsírosság meg sztem baromság...én több éve mosom a hajam mindennap...sosem volt zsíros a hajam..sztem soha nem lenne az..jó így nem tudhatom...ha minden nap mosom de nekem régebben sem volt...na mindegy:D ezt már nem magyarázom ki XD A lényeg hogy mossad nyugodtan.
2010. ápr. 28. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!