Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Varrott seb utáni hegre...

Varrott seb utáni hegre milyen jól bevált kenőcsök vannak?

Figyelt kérdés
Kb. 1,5 a számnál megharapott egy kutya és össze kellett varrni. Utána kentem egy kenőccsel,de még mindig látszik a heg és nagyon zavar (19 éves lány vagyok). Voltam már szájsebészeten ott azt mondták,hogy nem látszik és,hogy heget csak heggel lehet helyrehozni. Ezután elmentem egy plasztikai sebészetre,ahol 5000 Ft-ba került volna maga az,hogy megnézzék mi a bajom,amire sajnos nem volt pénzem. Olvastam ilyen lézeres kezelésről is. Mit tudnátok ajánlani mit csináljak? Válaszokat előre is köszönöm.
2011. nov. 1. 22:40
 1/4 anonim ***** válasza:
Contratcubex gél.
2011. nov. 2. 05:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Igen,ilyen használtam,de még így is látszik a hegem.
2011. nov. 2. 08:25
 3/4 anonim ***** válasza:
A heget sosem lehet teljesen eltüntetni, sem krémmel, sem műtéttel. Az előző által ajánlott krém is "csak" halványít rajta. Viszont jó hír, minél régebbi a heg, annál hamarabb fog kifakulni (ami gyakran 2-3 évbe is beletelik). Amit tehetsz: nem teszed ki napnak/szoláriumnak, és folytatod a kenegetést még pár hónapig.
2011. nov. 3. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
köszönöm
2011. nov. 3. 22:31

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!