Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » A kézfertőtlenítő gél egészséges?

A kézfertőtlenítő gél egészséges?

Figyelt kérdés
2011. nov. 3. 23:39
 1/8 anonim válasza:

Ha nem lenne egészséges akkor nem is gyártanák nem de


Amúgy meg igen egészséges nyugodtan használhatod

2011. nov. 3. 23:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
már bocs, de a hamburger az éppen nem egészséges és mégis "gyártják".... de egyébként én arra gondoltam hogy amikor "megmosom" vele a kezem attól nem maradnak rajta ugyanúgy a bacik? vagy az az alkohollal elpárolog ?
2011. nov. 3. 23:45
 3/8 anonim válasza:
Igen az teljesen már mert a hamburgert az gyors büfé kézfertőtlenítő meg bolt vagy gyógyszer tárból is lehet kapni és igen pont azért fertőtlenítő mert eltávolítja a kezeden lévő szennyeződéseket és evvel együtt a baktériumokat is
2011. nov. 3. 23:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
43%

Ne idd meg.

Ha külföldre mész, pláne mocskosabb országokba, akkor jól jöhet.

De ott ahol élsz fölösleges, de inkább káros. Immunrendszered legyen hozzászokva a saját lakókörnyezetedhez (még ha az az igénytelen embertársaink által összetaperolt metrókapaszkodót is jelenti), mert ha nem ingerled, akkor a legkisebb fertőzéstől is kidőlsz.


Nem azt mondom, hogy nyalogass hatos villamos fogódzót, de élj normális keretek közt és lám, nem leszel beteg. A túlzott tisztaság hosszú távon betegeskedést hozhat.

2011. nov. 3. 23:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:

hát nem szándékoztam meginni...

épp ezaz hogy eddig nem ott éltem ahol most vagyok és hát csak simán a kézfertőtlenítő nélkül elkaptam egy fertőzést és ezt szeretném elkerülni

2011. nov. 3. 23:55
 6/8 anonim ***** válasza:

Nem cska kézről kaphatsz el fertőzést ilyen tekintetben majdnem mindegy.

De igen a kézfertőtlenítő tönkre teheti a bőröd védekező rendszerét.

Fertőzést elkerülni meg csak egészséges harmonikus élettel lehet százszázalékosan. egyébként meg csinálj immun erősítő kúrát. Vitamint Poppoliszt stb van néhány nagyon jó természetes módszer.

2011. nov. 4. 00:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Egyes esetekben biztos jól jöhet, de mindennaposan ne használd.


Elég, ha rendesen kezet mosol - viszont az kell.



A túlzott sterilség nagyon nem jó. Egyre több allergiás illetve autoimmun beteg van. És nemcsak egyre jobb a diagnosztizálás, egyre több van valóban. Egyik oka azért biztosan ez..

Jó, ne érts félre, nem néhai kézfertőtlenítés, de a túlzott sterilség...

2011. nov. 4. 10:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim válasza:
Durván nézve ez is egyfajta gyógyszer, és nem igazán vagyok gyógyszerpárti. Hosszú távon soha nem tudhatod, hogyan fog hatni, és pontosan milyen mellékhatásai vannak. Lehet, hogy egy sejtre szabályszerűen hat, de a testedben még több ezer másik is van. De nyugi, pár használatot még túl élsz :D Ahogy az előzőek is mondták: ne minden nap használd, csak ha szükséges.
2011. nov. 26. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!