Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » S. O. S! Orvoshoz kene forduljak?

S. O. S! Orvoshoz kene forduljak?

Figyelt kérdés
A fejembe esett valami es van egy 2-3 cm-es vagas, ahonnan elkezdett nagyon fojni a ver kis ideig. Szerintetek bevan torve a fejem, vagy csak kis karcolas? forduljak orvoshoz?
2011. nov. 5. 15:37
 1/7 anonim ***** válasza:
Mi esett a "fejedbe"? HA betört volna nagyon fájna,valószinűleg elájultál volna,de szédülés,hányinger biztos hogy lett volna. Szóval ezt neked kéne tudni,hogy milyen erővel esett rád az a valami. Vagy csak éles volt és elvágta a bőrödet.
2011. nov. 5. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Ha a fejedbe esett valami akkor már halott lennél..


Ha csak a fejedre esett valami akkor bizony elképzelhető,hogy a fejbőröd megsérült,és az vérzett.Elég erős vérzéssel jár,de biztos nincs betörve a koponyád.Ha be lenne törve akkor nem írogatnál itt,hanem ájultan feküdnél valahol,sőt ennél komolyabb baj is lehetne.Amúgy meg nem törik a koponya olyan könnyen.Csak felsértetted a bőrt...Fertőtlenítsd a sérülést,és óvatosan fésülködj,mert mégiscsak seb keletkezett ott.De orvosra nem lesz szükséged

2011. nov. 5. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Teljesen mindegy, minkenképpen be kell menned az ügyeletre, tetanuszért. A többit ott elmondják.
2011. nov. 5. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:

Koszonom a valaszokat!

Kicsit elszedultem es elegge fajt akkor mert hirtelen volt esett a fejemre. Most viszont kicsitt faj, erzekeny, de jarok, nincs semmi ilyen gond. Szoval nem szukseges orvoshoz fordulnom, es minden rendben lesz, ugye?


U.I. csak nagyon megvoltam ill. meg megvagyok ijedve.

2011. nov. 5. 16:10
 5/7 anonim ***** válasza:
De mi esett a fejedre? Ird már meg!
2011. nov. 5. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Érthető az ijedséged,hiszen tényleg sok vér van ilyenkor.

Én egyszer hirtelen a székre álltam és nem vettem észre hogy az ajtófélfából kiáll egy szögfej,és simán belefejeltem.Annyira vérzett,,hogy mire leértem a fürdőszobába,már az arcomon folyt le a sok vér.Nagyon megijedtem mert először azt hittem hogy a szögfeje belefúródott a fejembe.Nagyon szédültem,és rosszul is lettem..De csak csúnyán felsértette a fejbőrömet..Pár napig még érzékeny volt,de nem történt semmi gond.lekezeltem a sebet,és ennyi..

2011. nov. 5. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
a szekreny ajtoja ...
2011. nov. 5. 16:57

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!