Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Megbolondultam? Forduljak...

Megbolondultam? Forduljak orvoshoz?

Figyelt kérdés

Álmomban néha érdekes dolgokat csinálok. Van amikor emlékszem is rá reggel, van amikor nem. Elmesélek párat közülük, de ne nevessetek ki, mert nem hülyeségből írom le.


A héten pl. történt egy olyan eset, hogy kb. félálomban voltam (este 11 lehetett) és azt álmodtam, hogy egy nagy pók van a szobában. Felakartam kapcsolni a villanyt, de eszembe jutott hogy kihúztam és a telefon töltőjét dugtam be a helyére. Elkezdtem rángatni a sötétben a "töltőt", hogy a lámpát vissza tudjam dugni, de nem jött ki a helyéről. Viszont közvetlen a konnektor mellett van bedugva a kábel tv zsinórja is. Ennek az egésznek az lett az eredménye, hogy a kábel tv zsinórját egy az egybe kitéptem a falból, és egy picit megrázott az áram.


Ezután már felébredtem és kikeltem az ágyból, hogy felkapcsoljam a nagy villanyt. Mondanom se kell, a töltő be se volt dugva, nem tudom miért emlékeztem úgy, hogy bedugva hagytam, szóval végig a kábel tv zsinórját rángattam.


Ezen kívül télen volt egy olyan, hogy este lefeküdtem aludni, és mire felkeltem reggel tárva nyitva volt az ablakom, ráadásul nem is emlékeztem rá, hogy kinyitottam.


A testvéremnek ezeket elmeséltem és azt mondta, hogy nem vagyok normális forduljak orvoshoz. Szerintetek is dokihoz kéne mennem? Kérlek ne nevessetek rajtam, és ne gúnyolódjatok.



22/L


2011. júl. 14. 15:05
 1/7 anonim ***** válasza:
Szerintem te alvajáró vagy, csak nem emlékszel rá, mert ezt tudat alatt csinálod álmodban.Nem bolondultál meg szerintem leglábbis.
2011. júl. 14. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Szerintem ezek nem nagy dolgok. Fáradtság, kimerültség, szétszórtság. Semmiképpen nem vagy "nem normális", szerintem. Tesód meg nagyon kedves. Ilyenért még nem kell orvoshoz fordulni. Félálomban mindenkinek vannak hülye dolgai. Én is láttam valamelyik nap egy repülő izét, felébredten hirtelen, még utána is kaptam, a plafont felé eltűnt, elpárolgott. Valami álom és ébrenlét mezsgyéjén lévő "látomás" lehetett. Ettől még nem vagyok örült. Ne tudd meg milyen dolgok fordulnak elő másokkal. Nyugodj meg! :)
2011. júl. 14. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:

Évente kb. 2-3 ilyen dolog fordul elő velem.


Időnként a párommal alszom, de ő még nem említette, hogy bármit is csinálnék álmomba. Már félek lefeküdni aludni. :(

2011. júl. 14. 15:12
 4/7 anonim válasza:
nekem egyszer olyan volt, h azt álmodtam, h az ágyamban bogarak mászkálnak, és az ágyam mellett volt egy fészek, és onnan jöttek elő.. álmomban, vagy félálomban voltam, nem tudom, de arra ébredtem, h a nem létező bogarakat ütögetem az ágyamon. reggel megkérdezték, mit csináltam éjszaka, mi volt ez a zaj. nem hiszem h dokihoz kéne menni, inkább csak alvajárásfélének nevezhető. én sokszor mosolygok magamon. mikor hotelben voltunk, átmentem egy számomra ismeretlenekhez, akik nem zárták be az ajtót, és megkérdeztem vigyorogva, h vagytok (ezt nekem reggel mesélték, nem emlékszem rá, de állítólag megtörtént.. :)
2011. júl. 14. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:

Húú de jó, hogy nektek is vannak ilyen dolgaitok. Fáradtnak fáradt vagyok, mert dolgozom, mellette írom a szakmai beszámolómat, tételeket dolgozok ki, nyaralást szervezek, ezer felé jár az agyam. :)


Köszönöm a válaszokat.

2011. júl. 14. 15:14
 6/7 anonim ***** válasza:

Exférjem ne tudd meg miket csinált álmábanm, félálmában: Felült az ágyban, magyarázott ilyen ufo nyelven. Volt, hogy arra ébredtem, hogy az ablaknál áll és kaparászik, vagy az ajtónál áll és ott matat. Visszakísértem az ágyba, semmire sem emlékezett reggel. Mondtam neki, hogy fel fogom venni videora, hogy elhiggye. :D

Nincs veled semmi baj, hidd el! Ne csinálj problémát ott, ahol nincs. Próbálj sokat pihenni és ne agyalni azon, hogy valami bajod van.

2011. júl. 14. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:

Óóóó bogarak is szoktak lenni az ágyamban, de inkább csak nagy pókok, amiket el kell üldöznöm. :) Engem itthon mindenki kinevetett, mert azt mondták, hogy nekik nem szoktak ilyen "álmaik" lenni.


De most megnyugodtam! :)

2011. júl. 14. 15:17

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!