Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Ez inhüvelygyulladás lehet?...

Ez inhüvelygyulladás lehet? Mit kezdjek vele?

Figyelt kérdés

Egy elektronikai cégnél dolgozom operátorként (elektronikai összeszerelő). Sokat kell géppel csavaroznom kb napi 3-5 ezret. Amióta dolgozom fáj a csuklóm. Még éjjel is, ha álmodom, hogy arréb rakok valamit és összeszorítom, erre ébredek fel, napközben is ha emelni kell vele akkor is nyilall. Nyugalmi állapotba vagy gépelés közbe nincs vele baj. Orvoshoz csak szerdán tudok menni, de addig hogyan csillapítsam, hogy munka közbe ne álljon be?

Előre is köszi a válaszokat.

23/N


2011. nov. 6. 08:40
 1/1 anonim válasza:
Csuklóvédőt, szorítót javaslom. Lehet ínhüvelygyulladás is de lehet hogy csak meghúzódott vagy meg van erőltetve. Ezt a kézsebészeten fogják neked megmondani, a háziorvosod valószínű hogy oda fog beutalni. Én ugyanígy soron dolgoztam minőség ellenőrként, és a hüvelyk ujjam fájt fél évig. Azt mondták a kézsebészeten, hogy meg kell műteni, de nem mertem... Most már jobb, mert más munkát végzek, de néha még bedagad és beszúr. Ja és az orvos nem tudta megmondani hogy mi a baja. Kb 2-3 pontban beszúrt a bütyöknél és nagyon fájt, bedagadt, visszkedett. Remélem a te orvosod többet tud neked segíteni.
2011. nov. 6. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!