Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Miért borulok ki mindenen?...

Miért borulok ki mindenen? Most is sírógörcsöt kaptam egy semmi dolog miatt.

Figyelt kérdés

Anyámmal egyik nap bementünk egy boltba, ahol eltetettünk egy nagyon szép pulcsit nekem. Most jövök a boltból - a pulcsit eladták. Sírógörcsöt kaptam miatta, nem tudom mi bajom van. Sokszor kapok ilyen apróságok miatt sírógörcsöt. Csütörtökön megyek pszichiáterhez, egy hete szedek gyógyszert, annyi, hogy nem hallucinálok és nincsenek rémálmaim, de a hangulatingadozásaim nagyon durvák már. Mit tehetnék? Mindig egy vidám, mosolygós lány voltam, most meg csak bezárkózva ülök egész nap hörgős zenét hallgatva...


19L


2011. nov. 7. 16:09
 1/5 anonim ***** válasza:
Légy üdvözölve a világomban. Isten hozott, az ördög visz el.
2011. nov. 7. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Csütörtökig itt értelmesebb dolgot senki se fog tudni mondani, mint amit ott fogsz hallani.
2011. nov. 7. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim válasza:
2011. nov. 7. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim válasza:
lelki problémák állhatnak a háttérben a phiszhológus tud majd rajtad segíteni
2011. nov. 7. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Szia!


Szerintem valami lelki sérelem lehet a háttérben. Velem legalábbis ez volt. Én mindig elfojtom az érzelmeimet és persze ezt sem lehet a végtelenségig csinálni, egyszer mindenkinél betelik a pohár. Pár éve egyszer én is kiborultam, pedig nem szokásom sírni és akkor épp' nem is történt semmi és nem is értettem, hogy mi bajom van. Aztán kiderült, hogy a sok évnyi elfojtott stressz, fájdalom, düh, stb. jött ki. Nem lehet, hogy veled is ez van?

2011. nov. 7. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!