Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Miért van az, hogy mindenen...

Miért van az, hogy mindenen bőgnöm kell?

Figyelt kérdés
Ha nézek egy szomi filmet, vagy nem is muszáj, hogy szomi legyen, elég ha csak valaki sír benne, vagy anya egy kicsit mérges rám és hangosabban beszél, vagy akár azon, amikor az ikszfaktorban kiesnek a versenyzők. Ez normális? Szerintem marhára nem. Komolyan mondom, mindenen tudok bőgni, amit csak el tudtok képzelni. Ráadásul nemsoká 18 leszek. Idióta vagyok? Lehet ezellen valamit tenni?
2011. okt. 12. 17:37
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
szerintem te egyszerűen így vezeted le a feszültséget. mások káromkodnak, tányért vagdosnak, ajtót csapkodnak, vagy magukba fordulnak..te meg sírsz. ez nem idiótaság!
2011. okt. 12. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
én is az első véleményével értek egyet, szerintem is csak így vezeted le a feszültségedet, és ez nem baj:)
2011. okt. 12. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
dehát nem is vagyok soha feszült. nem stresszelek soha semmin, pedig a töritanárom terrorban tart :D akkor nem kellene elmennem dokihoz? szerintem eléggé ciki, hogy mindenen sírva fakadok...
2011. okt. 12. 17:59
 4/9 anonim ***** válasza:

és mit kezdene veled a doki? ezt lezárni csak magadban tudod, ha idegesít. egyébként én is ugyanígy vagyok, egy ejnyebejnyét mondanak rám és már könnyezek. meg is mondtam mindenkinek: ne foglalkozz velem, tudod milyen vagyok, legalább nem b**megolok minden mondatomban kétszer mint mások, ha idegesek.

csak érzékenyebb típus vagy az átlagnál. ennyi.

(árnyoldala a dolognak: ha tényleg nagy baj van és akkor sírok, csak egy "jajjmaradjmá."-t kapok:D)

2011. okt. 12. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
igaz. nemtudna semmit kezdeni velem :D mindig mondogatom magamban, hogy nemsírok, nemsírok, de csakazértis. még egy szomorú idézeten is képes vagyok sírni :'D de akkor legalább nemvagyok egyedül :)
2011. okt. 12. 21:23
 6/9 anonim ***** válasza:
áá, a nemsírok-nemsírok mondogatás nekem is csak olaj a tűzre.:) azonnali figyelemelterelés kell:)
2011. okt. 12. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
szerintem nekem úgy se menne. :D
2011. okt. 13. 07:32
 8/9 anonim ***** válasza:
semmi nincs abba, hogy ha elmész dokihoz! először menj el a házi orvoshoz (oké, mert ingyen van), aztán beszélj neki erről, hogy mi újság, nem érzed magad jól, mindenen sírva fakadsz, változtatni akarsz ezen. mihez kezdj? ha normális orvos, akkor vagy beajánl valakihez, vagy elkezd veled beszélgetni. ha egy pénzéhes f*sz, mer van ilyen ahol lakok, pl. pont az én házi orvosom, akkor felír valami méregdrága gyógyszert, azzal a dumával, hogy ő is ezt szedi. na az ilyen orvost (k*csögöt) elkell kerülni 10 km-es körben
2011. nov. 4. 09:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

Érdekes egy kérdés az egyszer biztos. Én mindjárt 30 éves pasi leszek, és hasonlóképpen vagyok én is.

Bár az meg sem fordulna a fejemben, hogy emiatt a dokihoz menjek :)

2018. máj. 13. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!