Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Miért kell egy szál bugyiban...

Miért kell egy szál bugyiban lenni egy gimis orvosi vizsgálaton?

Figyelt kérdés
Most vagyok végzős, holnap megint lesz egy ilyen általános orvosi vizsgálat(ami két évente van). Múltkor is csak súly/magasságmérés volt(itt még ruhában maradhattunk, a védőnő csinálta), aztán be kellett menni a doktornőhöz egy szál bugyiba(melltartó,zokni se maradhatott). Miért? Semmi ilyen lúdtalpas/mellvizsgálós dolog nem volt, csak meghallgatott, meg megnyomogatta a hasam. A háziorvosom is melltartóban hallgatja meg a tüdőmet, és általánosban az ilyen rutin vizsgálaton is mindig maradhatott a melltartó, nadrág, zokni. Gimiben miért nem? Nálatok is volt ilyen?
2011. nov. 10. 01:13
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Nekünk semmit nem kellett sosem levenni:D
2011. nov. 10. 01:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
59%
Csak öncélúan kérik ezt, hogy megalázhassák szerencsétlen gátlásos tiniket. Nálunk is ez volt, de még azzal megtetézve, hogy én voltam az utolsó lány, ott álltam egy szál bugyiban, és míg vizsgálgatott az orvos, addig időhiányra hivatkozva behívták az első két fiút. Gondolhatod, majd elsüllyedtem. Szerintem normális orvos, sőt, normális EMBER ilyet nem csinált volna. Mai eszemmel már feljelenteném ezért, perverz vén hülyék..
2011. nov. 10. 03:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:

Mi meg pucéran álltunk sorba a katonaságnál...

...és még le is kellett hajolni terpeszben a buz*iknak!

2011. nov. 10. 05:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
Ja, majd írd meg, hogy mi volt!
2011. nov. 10. 05:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
Te még örülhetsz, mert van ahol a puncit is nézik, bár csak kívülről.
2011. nov. 10. 08:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
88%

Nem kell!!!

Egyáltalán nem kötelező, ne hagyd, ha téged ez zavar.

Mond, hogy nem a vizsgálatot utasitod vissza, csak a meztelenkedést.

Nyugodtan mérjék meg a magasságod, vérnyomásod stb...

meg is tudnak hallgatni könnyedén, anélkül, hogy levennég a melltartód.

A punci vizsgálat meg nem rájuk tartozik, van arra szakember, ha valami gondod van, ezt csak statisztikai adatok miatt erőltetik. Ne hagyjátok, akkor nem lesz.


Ha az Ofő erősködik, mondjátok neki hogy mutasson példát, melltartó, bugyi le, fekudjön fel az asztalra, aztán vizsgálgassa csak meg a doktor(BÁCSI)...

Na utána erősködjön!!

2011. nov. 10. 11:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
88%

igazad van!

És persze mindezt a többi diák előtt elött tegye!!

2011. nov. 10. 11:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:

Ma nem volt semmi, elhalasztották. Következő alkalommal azért megkérdezem a "kedves" doktornőt, hogy ez miért kell.

Mondjuk magába se normális a nő, tavaly pl.: beszólt nekem, hogy egy 20kg-ot lekéne adnom. Tudom, hogy nem vagyok vékony, de nem érzem magam egy tehénnek sem(173 cm-hez 67 kg vagyok, de ez arányosan oszlik el rajtam, tehát van mellem-derekam-fenekem is). Szerinte a 173 cm-hez MAX.(!) 50 kg-nak kellene lennem. Fogyókúrát javasolt, na már most én rám tényleg nem lehet azt mondani, hogy egészségtelenül élek(nem iszom/cigizem/drogozom, nem eszek gyorséttermekbe, nem szeretem se a kenyeret/tésztát/chipset, stb., húsból is csak csirkét eszem. Ezen kívül úszom, biciklizem, és heti kétszer táncolok is. Nálam ez genetikailag van így, ha beleszakadnék, akkor se mutatna kevesebbet a mérleg. Hiába mondtam neki, nem jutott el az agyáig.(Halkan megjegyzem, ő két fejjel alacsonyabb nálam, de széltében kétszer akkora, így hát nagyon hiteles amit állítt.:P) Most, hogy végzős vagyok, már nem árthat nagyon nekem, ezért erre a bugyis dologra rákérdezek.

2011. nov. 10. 14:15
 9/11 anonim ***** válasza:
92%

Oké!

Jó a hozzáállásod, ne hagyd magad!!

2011. nov. 11. 02:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim válasza:
Ha férfi az orvos akkor is le kell venni a melltartót, illetve bugyit?
2013. nov. 3. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!