Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Sulis orvosi vizsgálaton...

Sulis orvosi vizsgálaton teljesen le kell vetkőzni?

Figyelt kérdés

Holnap kell mennem a suliban orvosi vizsgálatra.Teljesen le kell vetkőzni,vagy elég csak levenni a fölsőt?Nem nagyon szeretném le venni a nadrágot is,mert nem vmi szépek a lábaim,másrészt most nől,hogy le tudjam gyantázni később.És egyébként miket szoktak megvizsgálni?

16/L


2010. ápr. 19. 16:12
1 2 3
 1/24 A kérdező kommentje:
Ja és 9.-es vagyok.
2010. ápr. 19. 16:12
 2/24 anonim ***** válasza:
56%

Te vagy az ezredik aki ezt az elmúlt pár nap megkérdezte.

A tornaórára se öltözöl át a többiek előtt?

2010. ápr. 19. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/24 anonim ***** válasza:
100%
Kb olyan lesz a vizsgálat mint az általánosban pl nyolcadikban
2010. ápr. 19. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/24 anonim válasza:
Szia! Csak a felsőt kell levenni, megmérik a súlyod, magasságod, nézik a szívverésed stb. Legalábbis nálunk ez volt =) 15/L (szintén 9.-es vagyok =) )
2010. ápr. 19. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/24 anonim ***** válasza:
100%
Nem kell teljesen. Mi mindig csak derékig vetkőztünk. Másrészt, az orvost nem érdekli, hogy gyantáztatod-e a lábad, mennyire szép-e, van-e hónaljszőröd, stb.
2010. ápr. 19. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/24 anonim ***** válasza:

nem kell tejesen ne aggódj:)

max. a felsőt:)

nyugi:)

2010. ápr. 19. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/24 anonim ***** válasza:
*l :)
2010. ápr. 19. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/24 anonim ***** válasza:
53%
miért aggódtok ennyire betegesen egy nyavajás orvosi vizsgálattól?
2010. ápr. 19. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/24 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat:)

Nálunk nem volt 8.ban,7.ben volt,akkor bugyira kellett vetkőzni,és elég kellemetlen volt,mert voltunk bent vagy 6an-7en.Most se egyedül megyek be gondolom,de nem is az egész osztálynak lesz,csak 2 lánynak még rajtam kivül.

Amúgy tesin gyorsan át lehet öltözni,meg akkor nem is egymást nézzük,mindenki öltözik.Itt meg várni kell a másikra míg "végez" vele a doki.

Remélem igazatok lesz:)

2010. ápr. 19. 16:23
 10/24 anonim ***** válasza:
Orvos függő hogy milyen vizsgálatokat csinálnak,nálunk nem kellett levenni a gytyát,de volt olyan még általános iskolai osztálytársam ahol a doki a lányoknál is be akart nézni a lábuk közé,de sokan nem engedték,de nem ijesztegetlek,mert ez nagyon ritka,inkább a fiúknak van ilyen vizsgálat.A felsőt kell levenni,nálunk csoportos vizsgálat lett volna egy cicibe és gatyába kellett volna az vetközőbe várakozni,de mi nem tettük,szóval ha nagyon kellemetlen lenne a vizsgálat akkor nemet mondhatsz és bemész polóba,mi is ezt csináltuk,a doki nem tud mit tenni és jogod van ehhez,ezzel az írásommal szerintem senkit nem sértettem meg.Egyébként orvos függő mennyire vizsgál meg és amikor ott vagytok ők mondják meg mennyire kell levetközni.Valahol csak magasság,látás,hallás,súly van,és valahol mell vizsgálat is,valahol hozzád sem érnek ilyenkor csak az alakját nézik,valahol meg megfogja,de ha nincs ott bennt más csaj rajtad kívül akkor nem olyan ciki ez sem.
2010. ápr. 19. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!