Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Megtehetem, hogy nem állok rá...

Megtehetem, hogy nem állok rá a mérlegre az orvosi vizsgálaton?

Figyelt kérdés

Szerdán megyünk az osztállyal orvosi vizsgálatra. megnézik hogy hogyan látunk, megmérik,hogy mennyi kilók vagyunk.Nem vagyok kövér,de ez a nő minden évben hangosan beszólogat,ha valakinek van egy kis tulsúlya.Én nem fogok ráálni a mérlegre. Lehet ezt csinálni?

14/L


2010. ápr. 5. 14:04
 1/7 Fingkirály ***** válasza:
100%

Megteheted simán, de:


- egyrészt így semmi értelme az orvosi vizsgálatnak


- másrészt attól hogy nem állsz rá egy mérlegre, ha van rajtad felesleg, az nem fog eltűnni.


Amúgy meg sz*rd már le, hogy ki mit szólogat be. Ha Te úgy érzed magad jól, ahogyan most vagy, akkor az teljesen jó, és nehogy már más mondja meg, hogy neked mi a jó.

2010. ápr. 5. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:

én nem érzem magam kövérnek,de vékony sem vagyok.

Nem fogom neki hagyni,hogy az osztályból az összes lány előtt megalázzon mert nem 40 kg vagyok.

köszi a válaszodat!

2010. ápr. 5. 14:18
 3/7 anonim ***** válasza:
55%
én sem akartam rá állni, mégis megtörtént!! Readásul mások is voltak bent! Na nehogy már azért ne áljj rá...
2010. ápr. 5. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
Hú én általánosban végig az orvosi vizsgálattól rettegtem, pont ezért ami nálatok is van. Volt rajtam kb +10kg, az orvos meg mindig hangosan kimondta a súlyom mindenki előtt és volt hogy be is szólogatott. Megcsináltam azt is, hogy ha tudtam előre hogy mikor lesz a vizsgálat be se mentem a suliba:D
2010. ápr. 5. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%

Inkább készülj fel előre a beszólásra valami frappáns válasszal!

Az a legtutibb, ami nem sértő, mégis helyreteszi az orvost (védőnőt, asszisztenst). Legközelebb rájön, hogy attól még senki sem fog fogyni, ha megszégyeníti. Csak okosan:)!

2010. ápr. 5. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Ha beszól, mondd meg neki, hogy adjon valami tippet, hogy hozhatod magad egészségesen formába.
2010. ápr. 5. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Nyugodtan álljál rá.

Nehogy már egy védőnő miatt még Húsvét napján is ezen rágódj, hogy befog szólni:)

ha beszól akkor ne figyelj oda, vedd úgy mintha nem is szólt volna vmit, ha meg durvát beszól, nyugodtan olsd be, hisz ő nem tanár, nem tud veled kiszúrni, egy évben egyszer látod 5 percre azt kész..

Ha meg a többi csaj szól be, mond hogy te legalább nem vagy gyenge, azt ennyi..

nem kell parázni nyugi.

(megjegyzem egyszer nekem beszólt a védőnő azért mert 5 kiloval nehezebb voltam, azt mondta : mivan kislányom te malachizlaldába laksz: én erre aha miért nem tetszik, magánügy h mi a véleménye, sz*rok magára, azt ennyi, utána csak pislogott...

volt olyan h vki meg túl vékony volt, azt piszkálta h mivan anorexiás avgy, nem telik ételre anyádnak, stb..

ezek sajnos ilyenek, b*szogatnak, de ha sértőn ne nyeld le.:)

2010. ápr. 5. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!