Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » A duci vagy a dohányos emberek...

A duci vagy a dohányos emberek a gyengébb jellemek?

Figyelt kérdés
2011. nov. 10. 22:20
1 2
 1/12 wartburg353s ***** válasza:
70%
Nem lehet általánosítani. Mondjuk az elhízás oka lehet genetikai tényező vagy betegség is, így nehezebb ellene tenni. Én dohányzom, de szerintem ez nem jellem kérdése. Amikor várandós voltam, meg amikor szoptattam, egyáltalán nem gyújtottam rá, pedig havonta egyszer-kétszer még álmodtam is vele, annyira jól esett volna. Nem tartom magam gyengének, de szeretek dohányozni.
2011. nov. 10. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
szerintem sem jellem kérdés. a dohányzás és a túlzott evés is kényszerbetegség, de ez nem jellem, hanem a személyiség szerveződése miatt alakul így. agyenge jellem számomra az,aki nem tartja a szavát
2011. nov. 11. 07:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
44%
Igen. Leszokni vagy lefogyni - csak egy dolog kell hozza, akaratero.
2011. nov. 12. 08:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:

a dohányos emberek. a legtöbb ember azért dohányzik, (pipázik, rágózik állandóan, rágja a körmét/bőrét, vagy simán szájában tartja az ujját) mert megnyugtatásra van szüksége. a gyermekeknél ez a cumizás és az ujjszopás gesztusa volt, ami idővel finomodik, de mindvégig azt a biztonságot keresi, amit csecsemőkorban szopás alatt éreztek a gyerekek.

aki lefelé fújja a füstöt: bizonytalan

aki felfelé fújja a füstöt: jól érzi magát, van önbizalma

aki orrán fújja a füstöt: ideges, erejét fitogtatja

(hétköznapi pszichológia, nem minden esetben igaz.)

2011. nov. 13. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
a duci emberek genetikailag is lehetnek azok...ez azonban rendszeres sporttal és egészséges életmóddal, táplálkozással rendbe hozható. az az én egyéni véleményem, hogy a dohányosok gyenge jellemek...mondjuk nyilván nem lehet általánosítani, de bármiféle függőség (szex, pia, drog, cigi, párkapcsolat, számítógép) gyengeség. bár most ellentmondok magamnak, mert nekem anyukám egyetemista évei alatt sokat cigizett, rá volt szokva, amikor azonban megtudta, h terhes, lerakta és nem csábult el utána se. tehát ő például erős jellem, vagy egyszerűen csak megvolt hozzá a húzóerő...jó kérdés, de egyértelmű válasz nem létezik rá.
2011. nov. 14. 11:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim válasza:
Komolyan értelmes választ akartok adni egy ennyire hülye kérdésre?
2011. nov. 14. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
Nem, hiszen hülye válaszok is születtek :-) Pl. az az ujjszopós-körömrágós-hova fújom a füstöt válasz elég nagy marhaság is volt :-)
2011. nov. 15. 10:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim válasza:
Szerintem jókat mondott, csak kevés köze volt a válasznak a kérdéshez.
2011. nov. 15. 10:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim válasza:
en peldaul leszoktam a cigiröl pedig napi 2 dobozzal szivtam 15 even ät.viszont utäna meghiztam,de nem tudok lefogyni,nem birom megällni,hogy keveset egyek.a välasz kitünik nem?
2011. nov. 15. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
Dohányzom is és dagadt is vagyok. De a jellememmel semmi gond ;) A tolvajoknak, a bankároknak és a politikusoknak gyenge a jelleme. Szerintem.
2011. nov. 17. 03:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!