Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Cardura XL-t szedek kb.8 éve,...

Cardura XL-t szedek kb.8 éve, napi 1 szemet. Azóta fogytam majd 30 kilót, szóval abba akarom hagyni csak úgy. Szerintetek? Lehet belőle bajom?

Figyelt kérdés
Könnyebben mozgok és sokkal ritkábban melegszem ki,mégis többször érzem magam fáradtnak.Szerintem túl jól végzi a dolgát mert ideges is egyre ritkábban vagyok...
2011. nov. 14. 20:08
 1/2 anonim ***** válasza:
Semmiképpen sem tartom jó ötletnek, hogy csak úgy abbahagyd, mindenképp szólj az orvosodnak, hogy sok a gyógyszer mellékhatása, és csökkenteni akarod a dózist.
2011. nov. 14. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Tudod nehéz elhinnem,hogy ilyen csoffadtan is szükségem lenne rá.Ráadásul tartok a jövőtől,hogy teljesítő képességem csökkenni fog ha érted mire gondolok.
2011. nov. 14. 20:23

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!