Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » 3 hete nagyon fáj a hasam,...

3 hete nagyon fáj a hasam, bármit eszek visítok a fájdalomtól, valamint rögtön ki is jön, széklet formájában. Mi lehet ez? Sokat fogytam egy hét alatt 4 kilót. Az orvos küldözget mindenhova de várólista.

Figyelt kérdés
2011. szept. 3. 20:06
 1/5 anonim ***** válasza:
vakbélgyulladás?
2011. szept. 3. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
keddre van időpontom ultrahangra, a vakbelet nem lehet kitapintani?
2011. szept. 3. 20:57
 3/5 anonim ***** válasza:

De igen, ki lehet,és ha az, akkor nem célszerű napokig húzni még.

Cukorbetegség esetleg?

2011. szept. 3. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Amikor az orvosnál voltam ő akkor még nem tudta kitapintani, ez volt ezen a héten kedden, azt mondta lehet be van gyulladva a belem...
2011. szept. 4. 08:20
 5/5 anonim ***** válasza:

Velem is ugyan ez volt! (persze attól még nem biztos, hogy Neked is ugyan az a bajod mint nekem)

Először ultrahangra küldtek, majd gasztroenterológiára gyomortükrözés majd béltükrözés, közben laborvizsgálatok (vérvétel, vizelet). A leletek rendben voltak, a problémám megmaradt :/ Már kisebb és részletesebb vizsgálatok maradtak csak hátra, pl ételérzékenységi teszt.

Már nagyon örülnék neki, ha végre kiderülne mi a bajom.

Nálam is bélgyulladásra tippeltek először.


Sok sikert, ha kérdésed van segítek szívesen amiben tudok!

2011. szept. 20. 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!