Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Ez lehet szalmonella? (info lent)

Ez lehet szalmonella? (info lent)

Figyelt kérdés
Vasárnap elég rohanos napom volt nem sokat ettem csak itthon készült krumplit egy kis tükör tojással. A tojá a szomszéd nénitől kaptuk.tegnap suliba menetel kavargott a gyomrom kis hányingerem volt haza jöttem a suliból hasmenésem volt csak nem igazán volt étvágyam De ettem egy keveset itthon maradtam ittam teát este megint volt hasmenés aludni tudam nem mértem lázat ma reggel ismét hasmenésem volt 37.2 lázam van. Lehetséges szalmonella? Most készülök dokihoz menni ő mit javasolhat erre?

2011. nov. 15. 09:58
 1/1 anonim ***** válasza:

Nekem volt már szalmonellám. Alig tudtam lejönni a wc-ről, zöldes víz szerű székletem volt és 38 fokos lázam. Se enni, se inni nem tudtam. És borzalmasan görcsölt a gyomrom.

Ha a jelenlegi állapotod tovább romlana. hasi görcsök is jelentkeznek a hasmenés mellett valamint a széklet színe is megváltozik, menj el a háziorvosodhoz.

De arra számíts hogy a fertőző osztályon fogsz kikötni gyanú esetén.

2011. nov. 15. 10:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!