Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Igaz, hogy ha állandóan...

Igaz, hogy ha állandóan idegesek vagyunk nem birunk hizni?

Figyelt kérdés
pedig rendesen eszek mégsem birok hizni, egészséges vagyok...lehet az idegesség miatt?

2011. nov. 16. 13:50
 1/6 bánomisén ***** válasza:

Ez alkat kérdése. Van, aki idegességében állandóan eszik, az hízik is. Van, aki nem tud ilyenkor enni.

Egyébként az, hogy nem hízol, nem feltétlenül az idegesség miatt van, lehet, hogy gyors az anyagcseréd.

Amikor nem vagy ideges, akkor sem hízol?

2011. nov. 16. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
2 éve mikor nyugodt életemet éltem még feljött 6kg de mióta pánikbeteg vagyok csak stresszelek és 1 deka sem akar feljönni és már ez bánt engem, viszont tavasszal volt 1hónap mikor nem idegeskedtem és mintha hiztam volna akkor ...lehet életmódot kellennne váltanom, am hallottam h az idegességtől lehet gyors az anyagcsere
2011. nov. 16. 14:02
 3/6 bánomisén ***** válasza:

Akkor irány életmódot váltani! Nálad valószínű, hogy az állandó stresszelés az, ami miatt nem hízol.

Ezzel a pánikbetegséggel kezelnek, vagy egyedül birkózol vele?

2011. nov. 16. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
egyedül! nem akarok nyugtatókon élni:)
2011. nov. 16. 14:05
 5/6 bánomisén ***** válasza:

Szerintem meg lehet ezt úszni nyugtatók nélkül is, nem vagy köteles beszedni semmiféle gyógyszert, viszont, ha szakember segítségével másznál ki belőle, akkor hamarabb túllennél rajta.

A helyedben, ha még nem tetted meg, körbejárnám jó alaposan ezt a kérdést.

2011. nov. 16. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
és a gyors anyagcsere mitől lenne? talán az állandó idegesség miatt?
2011. nov. 16. 21:10

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!