Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Barátnőm megcsípte a pók a...

Barátnőm megcsípte a pók a combján, és úgy tűnik, mintha kezdene elfertőzödni. Mit lehet ezzel tenni? Képet lásd lejebb.

Figyelt kérdés

Szóval 2 ponttal kezdődött 2 hete, és egyre több. Eddig nagyon oda sem figyelt rá, élte mindennapjait, de pár napja elkezdett fájni is. Lehet, hogy eddig eldörzsölte véletlenül, vagy nem tudom, de ez így most elég kellemetlen.


Kép: [link]


Mit lehetne ezzel tenni? Kenőcsöt vettünk gyógyszertárban, de orvoshoz nem szívesen mennénk, nem Mo-on vagyunk...


2011. nov. 16. 23:58
 1/4 anonim ***** válasza:
pedig ezzel nem ártana orvoshoz menni, pláne ha felfelé terjed. mert ha két ponttal indult és több lett belőle, akkor egyértelműen terjed.
2011. nov. 17. 00:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Szerintem csak akkor menjetek vele orvoshoz, ha 1-2 napon belül nem javul. Addig is ne piszkálja.

Ez "csak" olyan elterjedés véleményem szerint, mint mikor valaki piszkál egy pattanást, minél többször dörzsöljük, annál több lesz körülötte, annál csúnyább lesz ott a bőr.


Melyik ez a pókos ország? Egyesült Királyság?

2011. nov. 17. 01:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
KEdves utolsó: szerintem ige. ott vannak ilyen böszme nagy házipókok.
2011. dec. 27. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Szerintem is. Skóciában tapasztaltam ezt. Majdnem tenyér méretű pókok is voltak, persze a kiterpesztett lábaikkal együtt, majdnem elájultam.
2011. dec. 27. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!