Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Miota kismama vagyok az orrom...

Miota kismama vagyok az orrom folyamatosan el van dugulva, es elviselhetetlenul horkolok. Szerintetek van osszefugges a ket dolog kozt?

Figyelt kérdés
2011. jan. 6. 13:53
 1/6 anonim ***** válasza:

Igen van.Nálam is hasonló a helyzet ami nagyon kellemetlen.Én úgy tudom,hogy a terhesség alatti vérbőség miatt van ez.

37hkm

2011. jan. 6. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Igen!!!

Egyik reggel arra ébredtem, hogy a másik szobából égtelen kacagás, már-már vihogás. Átmegyek, hát a férjem és a lányom azon nevetett, hogy azt hitték valami rallys autó megy az utcán, de csak anya horkolt.

Nagyon horkolok és annyira kiszárad a torkom, hogy reggel alig bírok megszólalni. Nappal orrspray nélkül nem is megyek sehová, mert néha annyira bedugul az orrom, hogy nem is kapok levegőt. Rossz sajnos, de hát ez van.

2011. jan. 6. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Nekem is eléggé dugult az orrom vagy 2 hónapig, aztán ez elmúlt és jött helyette a nonstop kézzsibbadás...:)
2011. jan. 6. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 Tóth Bernadett2 ***** válasza:
3 hete nekem is ez van :S orrcsepp nélkül nem tudok aludni, 3-szor is felkelek arra h nem kapok levegőt. Napközben szintén ez van. Tényleg a vérbőség miatt van, szülés után elmúlik. 36 hetes
2011. jan. 6. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 Tóth Bernadett2 ***** válasza:
Utolsó vagyok. Én is szoktam már horkolni, eddig a párom horkolt, most ő röhög. :))
2011. jan. 6. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
:)Koszonom:)
2011. jan. 6. 17:12

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!