Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Ha vmilyen vitaminhiány...

Ha vmilyen vitaminhiány kialakult, mennyi idő, míg helyre áll, tudatosan étkezve vagy vitamin szedésével? Főleg tapasztalatok érdekelnének, bármely vitamin vagy nyomelemmel kapcsolatban.

Figyelt kérdés
És ha vki multivitamint szed, lehet vitaminhiányos?(Mármint abból, ami elvileg a napi adag 100%-át tartalmazza)
2011. nov. 19. 10:45
 1/4 anonim válasza:
Nekem vashiányom volt,ami vastablettával 3 hét alatt 7es értékről 42re ugrott.a normál érték 21-32 között van,kicsit túlszedtem,de most a 6.hétre teljesen rendbe jött.Szóval kb. egy hónap alatt helyre tudod állítani,ha nem súlyos a vitaminhiányod,akkor véleményem szerint elég a multivitamin és/vagy pezsgőtabletta.
2011. nov. 19. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Köszi a választ! Már azt hittem, senki se ír! :D
2011. nov. 19. 12:37
 3/4 anonim ***** válasza:
Ha már valami hiányosság keletkezett, akkor érdemesebb valami kiegészítő - pótló formában bevinni, mert a mostani élelmiszerek...stb.
2011. nov. 19. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Eeeegen, csak nem ez volt a kérdés...
2011. nov. 19. 15:55

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!