Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Mitől hullik a hajam?

Mitől hullik a hajam?

Figyelt kérdés

már egészen tavasz-nyár eleje óta egyfolytában hulllik a hajam...először talán kevésbé, de 2-3 hónapja nagyon.

Mikor hajat mosok, közben is, de mikor megszárítom, marékszámra jön...és még utána is naponta több szál, főleg ha fésülködöm. és 3naponta vagyis heti 2x muszáj megmosnom, mert ha kicsit zsírosodik, úgy vettem észre még jobban hullik.

Nem festem, és már egy, másfél hónapja nem is vasalom.

15/L


2011. nov. 19. 21:07
 1/3 anonim ***** válasza:

Valószínű vitaminhiány. Menj el vérvételre, ott kiderül. Kérhetsz góckutatást is, én azt csináltattam. Nekem is vitaminhiánytól volt, azóta mérséklődött.

22/N

2011. nov. 19. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:

Köszi!:)

igazából fogorvosnál már voltam, és azt mondta góc nincs...

a vérvételt megpróbálom még..

de ha mégsem vitamin hiány miatt van?

2011. nov. 19. 22:17
 3/3 anonim ***** válasza:
vitaminhiány, pontosan nem tudom, lehet kapni drogériálban haj és körömerősitő dolgokat, nézd meg azoknak az összetevőit. egyébként hormonális probléma is lehet, de akkor általában több tünet jelentkezik, pl hizás.
2011. nov. 20. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!