Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » A jobb oldalon az állkapcsom...

A jobb oldalon az állkapcsom alatt be van dagadva a nyirokcsomóm pár napja. Mitől lehet? Volt ilyen nektek?

Figyelt kérdés
2011. jan. 20. 09:50
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
Nekem múlt héten múlt el, hasonló volt, csak nekem néhányszor hasító fájdalom is járt mellé. Nem mentem orvoshoz, ismerősömtől kértem tanácsot, aki szerint kifázott. Volt itthon antibiotikum, egy hétig szedtem és szépen elmúlt.
2011. jan. 20. 10:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%

Valamiféle gyulladás van a szervezetedben. Ez lehet bármi - ha más tüneted nincs, használj valami természetes gyulladáscsökkentőt.

[link]

2011. jan. 20. 10:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%

Hát lehet hogy hülyeség amit írok, de nekem akkoris szokott megdagadni ha a mandulám be van gyulladva.Ha nincs begyulladva a mandulád, akkor inkább menj el a házi orvosodhoz, mert ő szakember és ha van valami félelmed,akkor tőle nagyobb biztonságban meg tudod kérdezni.

De bemásolok neked ide egy oldalt amit ezzel kapcsolatban találtam, hátha ez segít:

[link]

2011. jan. 20. 10:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
Fogaid rendben vannak???
2011. jan. 20. 10:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:

Köszönöm az infókat!

Hát sajnos halmozottan nehéz helyzetben vagyok.

24 hetes kismam vagyok, hypertoniás lettem, toxémia gyunuval vagyok itthon. 3szor 2 dopegytet szedek.

Valamint az egyik fogam be van gyulladva, lehet az okozza a bajt nekem.De csak február 10 re van időpontom a fogorvoshoz, hogy kihúzza a fogam.

2011. jan. 20. 10:11
 6/10 anonim ***** válasza:
Menj inkább másik fogorvoshoz még ma. A gyulladás tönkrevághatja a teljes testedet. Terhesen meg nagyon nem kellene...Rengeteg idő van még február 10.-ig...Ne húzd addig
2011. jan. 20. 10:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:

ma 10:09 vagyok

Nekem volt egy letört fogam, most húzták ki kedden. Előtte vagy a fülem volt sokat begyulladva vagy pedig a mandulám, nyirokcsomóm bedagadva. Így voltam a húzás napján is, másnap, mintha elvágták volna. Így tényleg igaza van a fogorvosoknak, hogy egy rossz fog bármire kihathat a szervezetben.

2011. jan. 20. 10:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
És mit okozhat egy foghúzás a babára nézve? Gyulladásra, fájdalom csillapításra otthonra adnak valamit?
2011. jan. 20. 10:19
 9/10 anonim ***** válasza:
Semmit nem okoz egy foghúzás. Helyi fájdalomcsillapítással húzzák ki-a fogorvosnak mondani kell, hogy terhes vagy. Fájdalomcsillapításra paracetamol tartalmú tablettát fog javasolni, ha a helye is gyulladásban van, akkor írni fog fel gyulladáscsökkentőt, esetleg antibiotikumot is.
2011. jan. 20. 10:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

Szerintem irány a fogorvos. Én mikor felhívtam a dokit, hogy letört a bölcsességfogamból egy darab és fáj, akkor még aznapra keresett nekem estére egy időpontot (pedig már nagyon tele volt), hogy nehogy begyulladjon a fogam, mert az nem jó a babának.

3 helyre kellett beadnia az érzéstelenítőt és 2 perc alatt kihúzta: szó szerint semmit sem éreztem!!!

15 hkm

2011. jan. 21. 11:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!