Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Holnap megyek vizsgálatra és...

Holnap megyek vizsgálatra és pánikolok?!

Figyelt kérdés

Van a mellemben egy csomó és egyre nagyobb. Én nem akartam kivizsgáltatni, de anyukám rákényszerített. Nem akarok levetkőzni, nagyon szégyellem, hogy ilyen rendellenes és visszataszító a testem és olyan a mellem, mint a kövér férfiaknak.

Mit fognak csinálni? Ruhán keresztül ez nem megoldható? Vagy rá is kell nézni, nem elég csak megtapintani? Annál meg nincs kínosabb, hogy odamegyek és megmondom, hogy nem vetkőzök és ne nyúljon hozzám :(

Eddig még nem kellett komolyabb orvoshoz mennem, iskolai orvosi vizsgálatoknál egyszerűen megmondtam, hogy nem, és békén hagytak...

16/l


2011. nov. 20. 20:12
 1/4 anonim ***** válasza:
Én 17 éves vagyok, csütörtökön voltam nődokinál... megvizsgált lent mert problémáim voltak, sőt hüvelyultrahang is volt... 4-en voltak bent ( 2 orvos, 2 asszisztens] mert találtak nálam valamit,és nem tudtk mi az. Igen szégyen volt, szarul éreztem magam. Csúnya vagyok. A dokit nem érdekelte,nem azt nézte. Mégis kibírtam! Sok erőt! 2 perc lesz valszeg nálad az egész.
2011. nov. 20. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm :)
2011. nov. 20. 21:18
 3/4 anonim ***** válasza:

Ez a legkevesebb amin paráznod kellene. Inkább gondolj arra h "adja Isten ne legyen semmi rosszindulatú dolog s mellemben!"

Az orvos már x ezer csupasz nöi mellet meg mást látott már, nem érdekli,(olyan neki,az mint az eledóknak, egy ember arca) csak a munkáját végzi.

2011. nov. 20. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Jól tette Anyukád, hogy rákényszerített. Nem biztos, hogy baj van, de ezt csak orvos tudja kideríteni.
2011. nov. 21. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!